• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    No taka zakładka na foe się sprawdza, więc i tu powinna się dobrze przyjąć, ale przydałaby się taka lista właśnie też na nasze cudaki.
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ta zakładka to są wpłaty w cudaki innych graczy, widać Klasztor i sanktuarium. Czyli to co na Foe było od już kilku lat, wreszcie i tutaj!
  3. Dyskusja o sezonie zwycięstwa

    Nie każdy miał tyle szczęścia :(
  4. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    W FoE też gadali że przyszłość to będzie ostatnia epoka itd. itd. A teraz są 4 epoki(rasy) po i 5 na horyzoncie powoli. Także pewnie będzie dłuższa przerwa przez większe nowości jak np. Iglica, a potem ponownie zobaczymy następne rasy :)
  5. Zgłoszone Spalanie budynków stojących w mieście.

    Oczywiście jestem ZA. Nawet jakaś część standardowej ilości z przepalenia będzie miłym udogodnieniem :)
  6. Dyskusja o aktualizacji 1.74

    Czy nowości do tworzenia już weszły? Czy mamy czekać na potwierdzenie? @jarq ?
  7. Team vs Użytkownicy

    7
  8. Team vs Użytkownicy

    5
  9. Wygląd waszych królestw

    Troszkę się zagapiłem i wystartowałem dopiero 24 czerwca :)
  10. Team vs Użytkownicy

    11 :)
  11. [Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

    A i ja się chętnie zapiszę :) Bezio: Stal, Kryształy, Eliksiry
  12. Team vs Użytkownicy

    11
  13. Rozszerzenie ilości graczy dostępnych na handlu

    Zdecydowanie jestem ZA opcją poprzez odkrywanie mapy. W tym momencie ilość jest tak ograniczona że zapewne większa część graczy ma praktycznie puste rynki, i są bez możliwości jakiegokolwiek handlu.
Do góry