• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Ul, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie założyć akademię akademii... :p
 

DeletedUser9

Guest
No to sie zrobi :)
Jesli beda chętni na taka alternatywe po przepełnieniu pierwszej gildii to jak najabrdziej :)
 

DeletedUser13

Guest
Ja już widzę przepełnienie na pierwszą, drugą, trzecią.... :p
 

artur87

Rycerz
Ponawiam:

Anruth: deski, zwoje, magiczny pył
Magda85: stal, zwoje, eliksir
ja czyli artur87: marmur, kryształ, klejnoty


images
 

DeletedUser9

Guest
Dzisiaj poprawie liste i jak spotkam moderatora to szybko pojawi sie w 1 poscie.
Aktualnie osoby ktore zgodnie z prosba uzupelnily/podaly posiadane bonusy surowcow beda mialy pierwszenstwo do "glownej" gildii, dla pozostalych czeka cos w stylu akademii - jak wszystko przejrze to wybierze sie lidera tej 'akademii' no i wiadomo wspolpracujemy ze soba normalnie reszte spraw jakies np przejscia itd pozniej.
To juz bedzie wasz wybor odnosnie np nazwy, mozecie dac nazwe gildii z dopiskiem akademia albo co wam bedzie sie podoboalo - zdecyduje lider. Ale dla informacji kazdej "grupy" bedzie jasne ze jestesmy w sumie jedna gildia :)

PS.
Osoby ktore nie uzupelnily jeszcze wymaganych bonusow maja jeszcze na to czas...dopoki nie zaczne sprawdzac :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Okej, więc widzę temat na becie i tak:
- będzie można przyznawać rangi, ale stworzone przez devsów, nie można robić własnych
- ani słowa o zwiększaniu liczby członków
- brak banerów (na razie)
no i brak czatu :(
 

DeletedUser9

Guest
Oj wybacz rozpedzilem sie....:confused::confused: Za duzo na becie jestem... :p

Ale informacja i tak aktualna, dzisiaj sie dzielimy - bo niestety za duzo jest nas na 1 gildie. Chetni moga sie nadal zglaszac - po prostu beda mieli pewne miejsce w 'akademii' ;)
 

DeletedUser9

Guest
Okej, więc widzę temat na becie i tak:
- będzie można przyznawać rangi, ale stworzone przez devsów, nie można robić własnych
- ani słowa o zwiększaniu liczby członków
- brak banerów (na razie)
no i brak czatu :(
No niestety...ale mysle jakos sobie poradzimy ze zwyklym PW z czasem miejmy nadzieje ze czat sie pojawi. Rangi lepsze takie niz zadne moze kiedys zmienia na wlasne kryteria bo napewno w tym kierunku beda zażalenia ;)
 

DeletedUser14

Guest
Poza tym widzę, że tam chyba brak takiego ładnego okienka z ptaszkami i rozpiską, co kto może, bo taki długi opis tekstowy jest... nieprzekonujący :confused:
 

DeletedUser9

Guest
Albo jestes lider albo vicelider albo member :D :D :D Gdzie vicelider to zwykly rekrutant 'vicelider' :D :D :D
:confused::confused::confused::confused:
:eek:o_O:eek::D
:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
Ja tam widzę jakieś Fellow, Mage, Archmage, Ambassador :confused::confused::confused: Nie za wiele mi to mówi odnośnie funkcji...

Żeby tylko Mage nie przetłumaczyli na np. Księgowy czy Pomocnik :confused::confused::eek:
 

DeletedUser

Guest
Z chęcią przystąpię do Gildi, wiek 28 wiosen :)

Aktualne staty:
Pozycja: 58
Relikty :
Drewno - 214%
Zwoje - 228%
Magiczny Pył - jeszcze nie odkryty
 

DeletedUser

Guest
Dużo nas, dużo a będzie więcej, a przecież wiadomo od dawna, że im więcej tym lepiej, poza tym kupy nikt nie ruszy więc o przyszłość nie ma co się martwić.
 

DeletedUser37

Guest
Hikari36 napisał:
Ja tam widzę jakieś Fellow, Mage, Archmage, Ambassador :confused::confused::confused: Nie za wiele mi to mówi odnośnie funkcji...

Żeby tylko Mage nie przetłumaczyli na np. Księgowy czy Pomocnik :confused::confused::eek:

Nie no, z tego co jest napisane na jednym ze screenów to:

Fellow/Członek: ma prawo/możliwość:
  • korzystania z czatu,
  • handlować z innymi członkami Bractwa nie płacąc prowizji,
  • wspierać innych i otrzymywać pomoc sąsiedzką,
  • wysyłać wiadomości do wszystkich członków Bractwa.
Ambassador/Ambasador (zapraszający): ma wszystkie prawa Członka Bractwa, plus:
  • może zapraszać graczy do Bractwa i akceptować wnioski o członkostwo.
Mage/Mag (lider): ma prawa Członka i Ambasadora, plus:
  • może nadawać i odbierać prawa innym Członkom Bractwa, poza Arcymagiem,
  • może usunąć Członków z Bractwa, poza Arcymagiem,
  • zmienić profil Bractwa, na to czy przyjmuje nowych członków przez zaproszenie czy po przez wniosek o członkostwo.
Archmage/Arcymag (założyciel): oprócz praw Członka, Ambasadora i Maga:
  • może rozwiązać Bractwo,
  • nie może opuścić Bractwa, ale może/musi wpierw wyznaczyć nowego Arcymaga tym samym pozbawiając się tytułu Arcymaga (i ewentualnie odejść z Bractwa).

ulQuiorra napisał:
Oj wybacz rozpedzilem sie....:confused::confused: Za duzo na becie jestem... :p
Jak coś to możesz mi wysłać zapro na becie (jakoś pod wieczór powinienem być), jakbyś chciał coś sprawdzić odnośnie Bractw czy coś ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zapisałam się do Bractwa jako jedna z pierwszych, bonusy podałam w terminie a mimo to wylądowałam w Akademii. Rezygnuję z tego zaszczytu Ul:) Życzę powodzenia i pozdrawiam:)
 

DeletedUser9

Guest
Jak coś to możesz mi wysłać zapro na becie (jakoś pod wieczór powinienem być), jakbyś chciał coś sprawdzić odnośnie Bractw czy coś ;)
Z tym ze na becie nie zakladam gildii, tam jest identyczna sytuacja jak tutaj z tym ze to znajomi zakladaja gildie a tez jest duzo osob i teraz beda kombinowac co i jak.
 

DeletedUser

Guest
Zapisałam się do Bractwa jako jedna z pierwszych, bonusy podałam w terminie a mimo to wylądowałam w Akademii. Rezygnuję z tego zaszczytu Ul:) Życzę powodzenia i pozdrawiam:)
Czemu poddajesz się tak łatwo? Udowodnił innym że nie mają racji i pokaż na co cię stać, przecież możesz dać z siebie wszystko. Nie rezygnuj jak pies z podkulonym ogonem, oddając pole do popisu innym. Wolisz unieść się próżną dumą, odejść bez walki? Jak mówi pewne przysłowie: "Ostatni będą pierwszymi" , może mówi ono właśnie o tobie.
''Never for give up, fight to the end''
 
Status
Zamknięty.
Do góry