• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Tajniakos

    Discord

    Mnie z kolei z gry zaprasza na anglojęzyczną stronę i zakłada nowe konto. Czyszczenie ciasteczek może mieć z tym związek? Wygląda tak jak by moje konto znikło.
  2. Tajniakos

    Dyskusja o Discordzie

    W moim odczuciu Nasze Forum i Discord to dwa różne światy. Może to kwestia przyzwyczajenia ale do mnie osobiście Discord nie przemawia i zdecydowanie wolę forum. Myślę że ta zmiana może się odbić komuś czkawką.
  3. Tajniakos

    Premia kultury

    A przypadkiem odłączenie budynków zużywających kulturę nie rozwiąże problemu?
  4. Tajniakos

    Fragmenty Zaklęć

    Ja mam niestety mieszane odczucia ponieważ z jednej strony faktycznie może być irytujące jak z ostatniej skrzynki wyskakują nam fragmenty zaklęć a z drugiej strony w skrzynce nie mogą być tylko same wypasione i satysfakcjonujące nas nagrody. Mam w pamięci też batalię o to aby z owej skrzynki...
  5. Tajniakos

    Cuda a miejsce w mieście

    Wszystkie budynki ustawiasz tylko i wyłącznie w swoim mieście. Dotyczy to także cudów :)
  6. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    Taką ewentualność też biorę pod uwagę ponieważ teoretycznie a często i praktycznie po wejściu nowego rozdziału ilości surowców w poprzednim rozdziale są zmniejszane dla reszty graczy. Jak dla mnie, choć już napisałem w jednym z moich wcześniejszych postów, niech inni gracze mają lżej ale... w...
  7. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    @jarq czy mógł byś zasięgnąć języka czy te ilości z powyższego postu są dobrze wyliczone i ustawione.? W moim odczuciu albo to jest błąd gry albo kogoś bez wyobraźni z lekka poniosło z tymi ilościami many na rozdział.
  8. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    @Ovocko no prosze Cię bądzmy powazni :)) Jak wystawię sobie 50 zbrojowni lub po 30 warsztatów z XXI rozdiału powystawiam ofki z trzeciej grupy surówców na pierwszą i wejdę tu ponarzekać na grę jaka to ona zła i ma problemy z balansem, że gracze nie wystawiaja ofert itd,itp. Twoim zdaniem to coś...
  9. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    @Ovocko jak byś wyżej doczytał to Ci napisałem producentem jakich towarów jestem i mogło by sie wydawać, że mam problem... ale go nie mam. To co lepiej szukać rozwiązania czy stękać? Zamiast mielić językiem po próżnicy proponuję w dziale pomysły i propozycje wstawić post z jakimś rozwiązaniem to...
  10. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    @Koval92 i tak właśnie robię :) Jak brakuje mi jakiegoś surowca to szukam rozwiązania a nie czekam "4dni" aż mi ktoś proszek lotniczy do miasta sam przyniesie. Wystarczy momentami w ekstremalnych przypadkach wesprzeć kupca czasówkami "na własny rachunek" bo niby na czyj? Ja jak i każdy z graczy...
  11. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    Czyli znalzłeś sposób na pozyskiwanie surowców, których brakuje na rynku. Ja też go znalazłem i uwierz, że nie mam z tym większych problemów, choć nie twierdzę, że problem jako taki nie istnieje... Ale lepiej znaleźć na niego sposób niż stanąć w miejscu gdy go napotkamy. Temat ten już nie raz...
  12. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    Inaczej funkcjonują miasta nastawione na duże zyski wojskowe bo mając np 40 zbrojowni plus to wiele innych aspektów gry może rodzić problem. Ciężko jest handlować czymkolwiek nie mając w mieście budynków produkcyjnych :) No ale jak to się mówi coś za coś. To raczej nie jest problem a świadomy...
  13. Tajniakos

    Dyskusja o rozdziale 21

    Myślę, że każdy ogarnięty gracz znajdzie sobie na ten problem złoty środek :) Wystarczy w bractwie umówić się z twórcą towarów, których nie robisz i w ciągu 5 minut masz surowców po kokardkę. Nie wydaje mi się aby gracz na starcie gry był świadomy jaki surowiec w grze jest deficytowy a który...
  14. Tajniakos

    XXI Rozdział - Brak zaliczenia zadania

    Hehe ale ze mnie roztrzepaniec :D Byłem pewny, że rozbudowę przyśpieszyłem :D Dzięki Nusion :D
  15. Tajniakos

    XXI Rozdział - Brak zaliczenia zadania

    Witam. w XXI rozdziale jest zadanie na rozbudowę Koszar do 43 poziomu. Po rozbudowie zadanie nie zostało zaliczone i nie można przejść do kolejnych zadań.
  16. Tajniakos

    Dodatkowy budynek do tworzenia samych artefaktów

    Strasznie nie lubię jak ktoś zachowuje się jak przysłowiowy pies ogrodnika "Sam nie weźmie i drugiemu nie da" Ja jestem za pomysłem bo problem z nadmiarem jednych i niedoborem drugich artefaktów wypadało by jakoś rozwiązać. Argumenty przeciwne nie trafiają do mnie wcale bo mógłbym podać prosty...
  17. Tajniakos

    Błąd w przydzielaniu pkt korzyści w iglicy

    @jarq już wysłałem zgłoszenie :)
  18. Tajniakos

    Rozdział 21

    Z tego co wyczytałem w spojlerach na becie można wywnioskować, że INNO może chcieć w pierwszej kolejności przeprowadzić migrację wszystkich do nowego drzewa technologicznego a dopiero wtedy może pojawić się nowa rasa ale... w dalszym ciągu to tylko spekulacje bez potwierdzenia :) Pozostaje nam...
  19. Tajniakos

    Błąd w przydzielaniu pkt korzyści w iglicy

    Witam po rozpoczeciu iglicy i po dodaniu pkt korzyści nasz stan pkt wyszedł na minusie a 120pkt wiecej zostało dodanych do iglicy. Wygląda to mniej więcej tak:
  20. Tajniakos

    Ostatnie logowanie

    Jestem na tak bo co nie szkodzi a może być przydatne przeważnie może liczyć na mój przychylny głos :)
Do góry