• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Byłoby super :)
  2. Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Ciekawa jestem czy będzie można zdobyć w jakikolwiek sposób brakujący ostatni budynek tego zestawu jeśli nieudało się go zdobyć. na przyklad w akademii magii?
  3. cudowny wosk

    jak na razie p No tak - nikt nie przewidzi jak będą się rozwijali gracze z konkretnymi bonusami :) a od tego pewnie w dużej mierze kształtuje się zapotrzebowanie na towary. NP. w tej chwili na serwerze3 są 242 oferty na wosk, 11 ofert na aerozole i 8 na proszek. Przy czym proszek i aerozole są...
  4. cudowny wosk

    chętnie bym się z Tobą wymieniła, mam go bardzo dużo, a potrzebuję aerozole i proszek lotniczy, ale Ty masz na moim świecie małe miasto. Na Felyndral nikt nie chce wosku... No i masz babo placek :-D
  5. cudowny wosk

    Cześć, czy to jest błąd elvenaru czy tak specjalnie zrobione? W 19 rozdziale, jak dotąd, wosk - wzniosły towar z maufaktury zwojów, nie jest do niczego nikomu potrzebny. Ani w drzewku nie zanosi się że będzie kiedykolwiek potrzebny. W związku z tym gracze którzy mają ten bonus są pokrzywdzeni...
  6. Moc handlu

    Czy ktoś wie co to jest moc handlu? występuje przy bonusie zbiorów unurytu. „Wymagana kultura razy moc handlu.Czy ta moc może ewoluować?
  7. Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

    No ale jeśli nie masz czasu grać na maxa, to już nic nie dostaniesz. A przecie istnieje życie "pozaelvenarowe" i nie każdy chce spędzać czas jedynie na tej grze. Chce grac i rozwijać miasto, ale nie kosztem reszty życia. I tak w iglicy najczęściej można wygrać fragmenty zaklęć i trochę...
  8. To nie błąd Blad wydarzenia

    Mam pytanie - zdobywamy ewoluujące budynki w eventach i zwykle trudno jest wygrać wszystkie artefakty do ewolucji tych budynków. W akademii można stworzyć ewoluujące budynki, których nie mamy... np stonehenge, feniksy czy niedzwiadki. Ale praktycznie nie ma szans na zdobycie artefaktów...
Do góry