• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

cudowny wosk

DiscovererElvi

Wędrowiec
Cześć, czy to jest błąd elvenaru czy tak specjalnie zrobione? W 19 rozdziale, jak dotąd, wosk - wzniosły towar z maufaktury zwojów, nie jest do niczego nikomu potrzebny. Ani w drzewku nie zanosi się że będzie kiedykolwiek potrzebny. W związku z tym gracze którzy mają ten bonus są pokrzywdzeni. albo strasznie długo czekasz aż kupcy wrócą z wyprawy, albo musisz od spekulantów kupowac towary po mocno zawyżonych cenach.... to nie jest moja wina, że mam taki akurat bonus...

pozdrawiam
A
 

Koval92

Kapłan
Jest potrzebny, ale nie tym, którzy go produkują.
Na rozbudowę zakładów hodowlanych jest potrzebny w ilościach 58000 i 73000 na poziomy 2 i 3 dla tych, co produkują aerozole.
Na zbudowanie ich na poziom 1 i rozbudowę na poziom 4 jest potrzebny w ilościach 42000 i 89000 tym, którzy produkują proszek lotniczy.

To jakich towarów potrzebujesz na ich budowe i rozbudowe jest zależne od tego, jaki towar sam produkujesz.
Biorąc to pod uwagę zgadzam się, że jest straszny dysbalans (znowu) i bardzo mało osób chce tego wosku, a najcenniejszy jest proszek lotniczy...
 

nonpix

Wędrowiec
Dla mnie jest potrzebny w ogromnych ilościach ale nigdzie go nie ma. Mam za to ogromne ilości eterycznych aerozoli, których nikt nie chce ;)
 

DiscovererElvi

Wędrowiec
chętnie bym się z Tobą wymieniła, mam go bardzo dużo, a potrzebuję aerozole i proszek lotniczy, ale Ty masz na moim świecie małe miasto. Na Felyndral nikt nie chce wosku... No i masz babo placek :-D
 

Ovocko

Rycerz
chętnie bym się z Tobą wymieniła, mam go bardzo dużo, a potrzebuję aerozole i proszek lotniczy, ale Ty masz na moim świecie małe miasto. Na Felyndral nikt nie chce wosku... No i masz babo placek :-D

Jakiś czas temu dokładnie taki sam problem był z areozolami. Za chwile będzie pewnie to samo z proszkiem
 

blazius1

Paladyn
Cyklicznie będziecie mieli niedobory na tym nowym rynku. Takie same jak na rynkach starszych, z tym że uwzględniamy przesunięcia bonusu. Wystąpią w takich samych cyklach. Na każdym serwerze co jakiś czas co innego nie będzie schodzić. Przy czym serwery jeden i dwa zachowują się tradycyjnie podobnie. Ich debalans ma bardzo podobną strukturę towarów. Inaczej (chyba) debalans rozkłada się pomiędzy towarami serwera nowszego, ale jego przyczyny w istocie są takie same.
Próby dotychczasowe naprawy dały jedynie kosmetyczny efekt.

A wiecie jak szalałby spekulacja nowymi towarami, gdyby uwolnić te rynki i gdyby nie zakładka Kupcy? Lepiej nie myśleć.
 

DiscovererElvi

Wędrowiec
Jakiś czas temu dokładnie taki sam problem był z areozolami. Za chwile będzie pewnie to samo z proszkiem
jak na razie p
Cyklicznie będziecie mieli niedobory na tym nowym rynku. Takie same jak na rynkach starszych, z tym że uwzględniamy przesunięcia bonusu. Wystąpią w takich samych cyklach. Na każdym serwerze co jakiś czas co innego nie będzie schodzić. Przy czym serwery jeden i dwa zachowują się tradycyjnie podobnie. Ich debalans ma bardzo podobną strukturę towarów. Inaczej (chyba) debalans rozkłada się pomiędzy towarami serwera nowszego, ale jego przyczyny w istocie są takie same.
Próby dotychczasowe naprawy dały jedynie kosmetyczny efekt.

A wiecie jak szalałby spekulacja nowymi towarami, gdyby uwolnić te rynki i gdyby nie zakładka Kupcy? Lepiej nie myśleć.
No tak - nikt nie przewidzi jak będą się rozwijali gracze z konkretnymi bonusami :) a od tego pewnie w dużej mierze kształtuje się zapotrzebowanie na towary. NP. w tej chwili na serwerze3 są 242 oferty na wosk, 11 ofert na aerozole i 8 na proszek. Przy czym proszek i aerozole są oferowane za towary z T1 :) Rzeczywiście, gdyby nie Kupcy to posiadacze manufaktur z woskiem mieliby przechlapane na amen ;-)
 
Do góry