• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Wojtek 55

    Ułatwienie ustawiania produkcji

    Pojedynczy gracze mają w warsztatach okienko ,po na jechaniu na nie kursorem pisze "Rozpocznij wybraną produkcję we wszystkich bezczynnych budynkach tego typu" ,znam przynajmniej 5-6 graczy którzy to mają,jest to tylko w warsztatach,może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nie jest to zastosowane u...
  2. Wojtek 55

    Ortografia

    Nie wiem co znaczy "szkól" w koszarach!!! to jakoś nie po Polsku ,powinno być chyba szkol,nie ma czegoś takiego jak "wyszkóleni"tylko wyszkoleni! szkóla -szkoła,jeśli to komuś sprawia problem proponuję trenuj
  3. Wojtek 55

    Pole do tańca z zestawu

    Mam pole do tańca z zestawu daje mi na v lev 893 eliksirów +127 +127 + 127 +(127) ,czwarte 127 jest nieaktywne (szare) bo brak mi 1 budynku z zestawu,zdaje się że powinienem zbierać 1274 eliksiry ,ale wypłaca tylko 893,czy tak powinno być ? może się mylę?
  4. Wojtek 55

    Winyandor i populacja graczy

    Czy na tym serwerze naprawdę jest tak mało chętnych do gry? wokół mnie jest 36 opuszczonych miast bez graczy,nie są skasowane,jedyne co można zrobić to brać kasę za pomoc,żadnego handlu i przez to brak możliwości rozwoju jeśli ktoś nie chce należeć do bractwa,gram na obu innych światach i tam...
  5. Wojtek 55

    Skasowanie 'Złotej Otchłani"

    Czy po skasowaniu tego cudu traci się populację? czy tylko ranking?,po najechaniu kursorem sprzedaży pokazuje tylko ranking ,a co z populacją?
  6. Wojtek 55

    Co się dzieje z serwerami!:(

    Wchodzę na mapę żeby robić pomoc,mam ok 100 graczy, i wiesza mi się serwer prawie na co 2-3 graczu:( za każdym razem nie pomaga odświeżanie trzeba restartować grę ! dostaję wiadomość " Niemożna przetworzyć informacji""Błąd serwera". Cholery można dostać
  7. Wojtek 55

    Ma ktoś listę zadań z "Święta plonów" ?

    Ma ktoś listę zadań z "Święta plonów" ?
  8. Wojtek 55

    Aktywność graczy

    Jak sprawdzić od kiedy ktoś gra? np ktoś ma 1500 pk .wydaje się że dopiero zaczął grę a w rzeczywistości gra już do kilku miesięcy,nie chciał bym takiego gracza w swoim bractwie.
  9. Wojtek 55

    Niezmiernie długi czas budowy

    Mam pytanie do doświadczonych graczy! Dlaczego ratusz u niektórych graczy buduje się kilka dni (ratusz z poziomu 1 na 2) Czy to jest normalne?
  10. Wojtek 55

    Problem z czarem "Moc zasobów"

    Felyndral ,nie działa czar moc zasobów rzuciłem 3 czary i produkcja nie wzrosła. nieaktualne,wczasie gdy to pisałem poprawiło się :)
  11. Wojtek 55

    Naprawione Problemy z Chatem

    Od godziny nie widzę wiadomości na chacie mimo że wyświetla się ich ilość,nie pomaga ponowne zalogowanie (4x) ani odświeżanie. Felyndral.
  12. Wojtek 55

    Cenzura i chamstwo

    Wiem że na czacie jest cenzura ,wulgarne zwroty są wygwiazdkowane hehe, ale dziwi mnie że nazwa bractwa "Banda Chujów" z równie chamskim opisem ma rację bytu,moim zdaniem ten gracz powinien być zbanowany bez prawa powrotu do gry.
  13. Wojtek 55

    Informacja o aktywnych graczach

    Czy gdzieś można się dowiedzieć czy gracz jest w danej chwili w grze? jest to przydatne jeśli chodzi o bractwo :(
Do góry