• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Liczymy do miliona.

    720
  2. pokój zainteresowań w kwaterze robotników

    Jak widać Inno zaczęło robić to co od dawna robi w FoE. Rozpoczęto testy na serwerach live. Spowodowało to lawinę protestów, bo część graczy ma pewne funkcjonalności które daje pewne korzyści. Niestety Inno te protesty miało głęboko w poważaniu. Takie badania mogliby przeprowadzić na całym...
  3. Przycisk "Zbierz wszystko"

    Pomysł wydaje się niezły na pierwszy rzut oka ale ... zawsze jest jakieś ale (he,he). Zbiór wojska z budynków wojskowych. Czekamy na całą możliwą produkcję, odpalamy bruneta i mamy bonus z tym związany. ad1. W siostrzanej grze IG - FoE, jest taka opcja ale ... za diaksy
  4. To nie błąd Nie można spowrotem postawić budynków wcześniej przeniesionych do inwentarza

    Zależy co się uważa za budynki. W Inwentarzu Zaklęć jest zakładka Budynki i część tych budowli nie wymaga robotników. W tym przypadku NIE powinno być możliwości wyjęcia budynku z inwentarza wszak brakowało robotników.
  5. Opcja "Ukryj/Pokaż budynki"

    Jeśli to data zgłoszenia to niedługo będziemy obchodzić rocznicę.
  6. To nie błąd Nie można spowrotem postawić budynków wcześniej przeniesionych do inwentarza

    Tak z ciekawości zrobiłam test czynności które Ty robiłeś. U mnie wszystko zadziałało. (Poświęciłam 4h przyspieszacza i teleport ale zyskałam trochę many). Wydaje się, że problem tkwi - jak nadmieniła Lanariko - w wolnym robotniku.
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Był PB na becie, nawet tu na forum o tym pisano. Miłego dnia życzę.
  8. Dyskusja o wydarzeniu Z Natury Zadziwiające.

    Żaden budynek zdobyty w evencie nie znika sam z siebie ani z miasta, ani z inwentarza, więc bez obaw :) Jest jednak kilka budynków, które tracą swą "moc". One nie znikną jedynie będą stały nie dając bonusów.
  9. Księga Feniksów

    W trwającym obecnie evencie na becie jest księga a tam do wyboru budynek 1. Świąteczne Drzewko Majowe 2. Samotnia Królowej Wróżek 3. Szybka Obsługa Goblina
  10. Dyskusja o aktualizacji 1.151

    Dodam swój grosik w temacie zawieszania gry. Używam Linux Mint oraz Opera i Mozilla FF i mam podobne problemy. Więc chyba można założyć, że to nie OS, i nie przeglądarki użytkowników ale wina jest po stronie Inno Games.
  11. Rynek skrzynek - system wymiany PW

    Obecnie, jeśli mam limit, to wchodzę na mapę znajduję delikwenta bez bractwa i otrzymuje on przymusowy prezent.
  12. Kolejność wyświetlania antycznych cudów

    Pomysł uporządkowania jak najbardziej słuszny. Obecny - serduszko potem w kolejności możliwości budowania. Mi on za bardzo nie odpowiada. Tylko kwestia ustalenia kolejności. A może by tak alfabetycznie? A może ... , a może .... . Tu by się otwarło pole do dyskusji. A skoro padł taki pomysł to i...
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    U mnie na becie jeszcze coś innego. 1 x Observatory 10% 500 x ??? 10% Zwłaszcza to drugie jest ciekawe. I nie mam pojęcia co to za budynek Observatory.
  14. Skojarzenia

    marny
  15. Reset perków/korzyści

    Wszystko wraca do stanu początkowego. To takie modne dzisiaj - Wielki Reset. Zostaną Ci tylko punkty Doświadczenia Bractwa, które możesz od nowa rozdysponowywać. Koszty perków vel korzyści oczywiście także się zerują.
  16. Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Dobre pomysły zawsze popieram. TAK.
  17. Obecna ikonka Bractwo - dodanie powiadomienia o nieprzeczytanej wiadomosci w postaci czerwonego znacznika

    Podoba mi się ten pomysł, zwłaszcza iż, często zaglądam do zgłoszeń. To usprawniłoby grę.
  18. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    W temacie następnego eventu. Nie było na becie budynku dającego dodatkowy zwój do tych zebranych wokół miasta. Na pewno ja nie miałam oferty budynku, nie wiem jak inni.
  19. Muzyka w aplikacji mobilnej

    Potwierdzam Twoją obserwację. Ja ten dysonas muzyczny likwiduję poprzez przelogowanie się do innego miasta.
Do góry