• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Sprzedaż budynków rasowych

    Witam, jestem w ostatniej rasie już na ukończeniu. Robię ostatnie zadania, jako że budynki rasowe tj. Warsztaty hordy i Valloryjskie warsztaty nie są mi już potrzebne chciałem je sprzedać. Niestety nie jestem w stanie tego dokonać grając na apce. Po wybraniu trybu sprzedaży i kliknięciu Na dany...
  2. Zadanie "Wyszkol hordę orków"

    jeszcze będzie zadanie na wyszkolenie armii orków na 4 dni, warto jedną zbrojownię tak ustawić :)
  3. Poszukiwania

    Manu zwojów od 32 lvl z tego co pamiętam
  4. Zakończony Złóż życzenia naszej grze! - etap drugi konkursu

    Elvenarze, życzę Ci wielu wielu lat. Więcej ciekawych epok, cudów do badania, ras do odkrywania, budynków do stawiania. Zaskakujcie nas graczy cały czas nowymi pomysłami, rożnymi mrocznymi albo jasnymi historiami, a może nawet i zdradami ;) Dajcie nam narzędzia, a my je wykorzystamy w 110 %...
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dodatkowo oprócz rolek w mieście jest też pokój zainteresowań w kwaterze robotniczej. Przyspiesza zdobycie danego produktu. Choć nie znalazłem w jaki sposób to robi. Może to kwestia że na apce nie widać czy dotyczy to budynku czy działa w jakichś inny sposób.
  6. Konkurs - w poszukiwaniu wiosny

    Przygotowania sadzonek do rozsadów :)
  7. Dyskusja o Sezonie Snów.

    Gorzej jak w dziennych wypadnie zadanie "wykonaj zadanie z wydarzenia" :)
  8. Feniks zmierzchu

    nie liczyłbym wcześniej niż za pół roku conajmniej, event był w kwietniu więc to jeszcze świeżynka
  9. elvenar - gra hybrydowa

    Może Kółko i Krzyżyk byłoby odpowiednie ;)
  10. Dyskusja o Brzasku Feniksa

    A może ilość narzekania jest proporcjonalna do ilości szczęścia z wpadającą walutą :):). Im więcej narzekania i marudzenia tym mniej waluty do trafienia ze skrzynek.
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Artefakty feniksa zmierzchu które dopiero będą w evencie. Za szybko dali taką opcję w AM wg mnie
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Wygląda tylko że to eventu który dopiero będzie :D
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    myślę że wszystkim tylko różnie wypadnie
  14. Dyskusja o aktualizacji 1.148

    Zrzut z dziś, ale wczoraj sprawdzone.
  15. Dyskusja o aktualizacji 1.148

    Jest podział na łapki i towary.
  16. Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Mały błąd mamy w evencie odnośnie waluty. W trąbce info krzyczy o 35 darmowych "cosiach" za codziennie logowanie ale po zalogowaniu się i kliknięciu dostajemy tylko 30. Czyżby i tu wkradł się jakiś nowy ŁAD ;););)
  17. Konkurs jesienny

    Bukiecik z ususzonych liści :)
  18. Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    Pewnie za jakiś czas rok lub więcej będzie w iglicy do zdobycia.
  19. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ja jak miałem urlop dwa tygodnie i przerwę od gry to dostałem przez ten czas dwa maile zachęcajace do powrotu do świata elvenaru. W jednym chyba diaxy ważne przez 3 dni w drugim nie pamiętam już co.
  20. Chwasty

    Jestem na nie z chwastami, nie dość że muszę je wyrywać na działce to jeszcze tutaj :)
Do góry