• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Sprzedaż budynków rasowych

    Witam, jestem w ostatniej rasie już na ukończeniu. Robię ostatnie zadania, jako że budynki rasowe tj. Warsztaty hordy i Valloryjskie warsztaty nie są mi już potrzebne chciałem je sprzedać. Niestety nie jestem w stanie tego dokonać grając na apce. Po wybraniu trybu sprzedaży i kliknięciu Na dany...
  2. Turniejowi Jeźdźcy Cudów zapraszają

    Witamy, mamy obecnie jedno wolne miejsce, szukamy kogoś lubiącego robić turnieje (jak sama nasza nazwa wskazuje). Chcemy robić coraz więcej punktów, a poprzez nie zdobywać więcej skrzynek. Nasze oczekiwania to co najmniej 2000 punktów co turniej. Iglica zawsze dwa piętra są zdobyte. Zapraszamy w...
  3. Turniejowi Jeźdźcy Cudów poszukują :)

    Witaj Nieznajoma lub Nieznajomy :) Jesteśmy Bractwem aktywnym zarówno w turnieju jak i w iglicy. Dawne 10 skrzynek to dla Nas nie problem. Zawsze były. Obecnie robimy kolejne skrzynki, z Tobą będziemy mogli zwiększyć ich ilość. Dwa piętra iglicy stoją zawsze otworem przed Nami. Jeśli jesteś tak...
  4. Pw w cuda

    Przy wrzucaniu dużych ilości pw w cuda z paska postępu trzeba klikać i klikać, czasem potrafi się ilość wrzuconych pw przywiesić na parę sekund. Owszem można odjąć ilość potrzebnych pw do wrzucenia od tych na pasku żeby wiedzieć ile ma zostać. Łatwiej byłoby zrobić coś na wzór ilości towarów do...
  5. Zaliczenie zadania

    Ostatnio, żeby nie skłamać chyba od ostatniej aktualizacji po zebraniu monet z rezydek, wojska z koszar czy czegokolwiek innego pojawia się info na zielono o ukończeniu zadania. Oczywiście żadne zadania nie jest zakończone. Jak się kliknie w powiadomienia zielone podświetlenie znika. Gram na...
  6. Iglica wieczności - liczenie punktów

    Witam, mam pytanie odnośnie sposobu liczenia punktów indywidualnych we wspólnej iglicy. Pytam bo mam rozbieżności w miastach na trzech światach. I tak: PL 1 rasa elfy etap leśne elfy koniec wysokich sal w iglicy punktów 42. PL 2 rasa ludzie etap krasnoludy koniec wysokich sal w iglicy punktów...
  7. To nie błąd Źle wyświetlana nazwa turnieju przy zaklęciu Inspirująca Medytacja

    Przy wchodzeniu w Mapę Świata, a następnie odkryte prowincje lub postęp bractwa nie widzę nazwy turnieju. Wcześniej użyłem Inspirującej medytacji na powiększenie paska PW. Wyświetla się on w dwóch wersach. Rozdzielczość 1366x768.
  8. Nagrody w turnieju

    Witam, czy istnieje gdzieś na forum lub w wiki (szukałem nie znalazłem) spis nagród prowincji za każdą gwiazdkę? Chociażby nawet za pierwsze 20 prowincji (jak nie ma to wiadomo zawsze można raz spisać, one się powtarzają i już spis będzie). Zależy mi głownie na PW (ile i za którą gwizdkę w...
  9. Schemat

    Hej, krótkie pytanie, jako bractwo zdobyliśmy 10 skrzynek i w związku tym wpadł schemat. Tylko gdzie on jest przechowywany? W inwentarzu go nie widzę. Chyba że się pokaże dopiero jak będę miał jakiś budynek magiczny który mogę nim podnieść?
  10. Zadania dodatkowe, które mozna odrzucić

    Witam, Taka sugestia dla zadań dodatkowych nie związanych z rasami ani rozdziałami. Jak jakieś nie pasuje to trzeba je odrzucać i tak do skutku dopóki nie pojawi się takie które chcemy w danej chwili, np jest rozwiąż 4 konflikty, a chcemy ukończ prowincję i klikać trzeba kilkanaście razy. Czy...
  11. krasnoludzki zbrojmistrz

    witam, czy w/w budynek działa tylko w iglicy czy w turniejach też można go wykorzystywać ??
  12. Manufaktury

    Witam, wiem że to pewnie temat rzeka i każdy będzie miał swoje zdanie, ale ciekawi mnie ilość manufaktur. Ile warto mieć, na początku wiadomo że więcej ale z czasem trzeba będzie ich ilość zmniejszać podczas przechodzenia do kolejnych epok. Ja w tej chwili mam manufaktury w ilościach 5-3-3...
  13. Magiczna rezydencja

    Witam, mam teraz promocję na magiczne budynki 10 % taniej i myślę czy postawić magiczną rezydencję. Czy warto ją mieć i potem rozbudowywać schematami. Czy można się obejść w grze bez niej i stawiać na ekspansje?
  14. Pytanie o zadania

    Witam, mam pytanie dotyczące zadań w sumie nie wiem czy dotyczących epok czy inaczej określonych w grze, np posiadaj ileś budynków manufaktury jakieś. Gdzieś już kiedyś widziałem gdzie to jest ale teraz za chiny nie mogę namierzyć gdzie to było? Dzięki z góry
Do góry