• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Sorcha

    Kto będzie następny?

    Nie, może Aslana albo jakiś nowy użytkownik tego forum ;)!
  2. Sorcha

    Pożegnanie

    Dziękuję za nieoficjalne wątki na tym forum, oficjalnie :)! Do zobaczenia niebawem, trzymaj się zdrowo @Mighty Garoth!
  3. Sorcha

    Dodatkowa ranga w Bractwie: Osoba wyróżniona, bez uprawnień maga

    Każda ranga powyżej Towarzysza to są uprawnienia, mniejsze lub większe! Przydała by się ranga coś w stylu "Rekrut" lub "Kadet" dla nowych członków bractwa. Co do propozycji to już od ambasadora można otwierać skrzynie w Przygodach Bractw, a skoro ta osoba miałaby być w uprawnieniach nad...
  4. Sorcha

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Właśnie o ten event mi chodziło, archeologiczny mówisz @Koval92 ? Możliwe, zaraz potem chyba mnie brak młotków w FOE zniechęcił do dalszego grania! Patrzę nie nie tylko ja, widzę podobieństwo do ewentu z FOE, może to tamci programiści robią dla Elvenarów również (na/podczas coffie brejku;)).
  5. Sorcha

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Przypomina mi to jeden z eventów z FOE, w tamtym evencie "plansza" wygladała jak na pierwszym obrazku z z postu @Nusion tylko tam chyba odkurzało się jakąś bibliotekę były pajeczyny w srodku a jako narzędzia pędzelki i miotły i inne takie (oczywiście jedne działały miejscowo, inne na większym...
  6. Sorcha

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Ja utopiłem cała walutę w Wiewiórczym Placu, który dobrzy by było uaktualnić o te kilka rozdziałów do przodu, ale nie teraz muszę wydać kilka schematów na renowacje, bo mi się nie trafiło. A budynki, których nawet się nie chciało same wpadają do inwentarza. Ciekawy event, jak pudełko czekoladek...
  7. Sorcha

    Kupowanie punktów wiedzy / hurtownik towarów

    Nie na darmo nasz 'kochany" @chris07070707 ma jako avatar Wiedźmina, żeby bronić przed różnymi kikimorami ;)! Co do tematu to mam pytanie czy ten timer miałby być w wersji Elvenar tylko mobilnej czy również na przeglądarce? Bo skoro to są dwie niezależne wersje to może ten pomysł też robić na...
  8. Sorcha

    Kupowanie punktów wiedzy / hurtownik towarów

    Też u mnie było kilka pomysłów, ale potem jak zaczniesz sikę zastanawiać jakie są szanse jego wprowadzenia, to albo zapominasz jaki to był pomysł, albo tak jak to napisała @kikimora przypominasz sobie, że może kiedyś akurat się domyślą to po co zgłaszać;):rolleyes:? (ironia).
  9. Sorcha

    Kupowanie punktów wiedzy / hurtownik towarów

    @BlossomValvi Widzę po obrazku, który wkleiłeś, że kupujesz głównie za monety i czasem za bonusowy T3. Nic dziwnego, że masz tak wysoką cenę za PW, co do tego, że tylko za bonusowy T3 to rozumiem, tam najmniej koszt rośnie. Zgadnij w którym roku zostało założone? Powiem, że też tylko podczas...
  10. Sorcha

    Dobry Wieczór

    Witam, życzę zdrowia i cierpliwości :)! Dużo jednego i drugiego ;)!
  11. Sorcha

    Przegląd prowincji pokazuje inne punkty rankingowe, niż są w walkach.

    To już teraz wiesz :), prowincja 0 to Twoi bezpośredni sąsiedzi wychodzi na to!
  12. Sorcha

    Koszty ekspansji

    Księga Tajemnic jest dobra przy krótkim zwiadzie, bo "młotki" są przy rozpoczęciu zwiadu., potem lepsze są Wieże Dobrobytu. Krótki zwiad to taki mniej więcej do 12h na "Bardzo łatwym". A iglica to głównie jest źródłem katalizatorów (ale nie tylko) oszczędza się, relikty dzięki niej. Zamiast...
  13. Sorcha

    Witam wszystkich!

    Witam :)!
  14. Sorcha

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Jest taki dziwny folder o nazwie SPAM, ale jak znajdziesz to zaznaczasz, że OK, ze to nie spam i powinno być w normalnej skrzynce!
  15. Sorcha

    Dyskusja o aktualizacji 1.112

    @chris07070707 taki doświadczony gracz jak ty powinien zauważyć, że te budynki różnią się ilością kultury którą oferują. Też mnie to zastanawiało, dlaczego tyle jest tych płomieni, więc trzeba było je porównać (w ElvenArchitectcie) bo mam z różnych rozdziałów. I okazało się, że najwięcej daje...
  16. Sorcha

    Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

    Następną przygodę zacząć 6h wcześniej skoro się kończy teraz 6h wcześniej. Sumaryczny czas wtedy będzie się zgadzał , ale to by oznaczało początek o 6/7 rano:eek:, co dla pracujących chyba nie było by problemem, może jednak ? Co do pytania @Mighty Garoth to u nas na czacie ktoś takie coś...
  17. Sorcha

    Zmiany w turniejach

    Czy to oznacza, że następny turniej będzie już na nowych zasadach na live :rolleyes: ?
  18. Sorcha

    Zmiany w turniejach

    Ale wkurzają się głównie ci co robili po kilkadziesiąt prowincji, prawda? Bo ci co robili i tak po kilka prowincji i/lub negocjowali to może to dla nich tylko kwestia przyzwyczajenia? Jak na jednej gwiazdce się robiło na maxa a teraz ledwo kilka to ludzi może strasznie wkurzyć! "Przecież miałem...
  19. Sorcha

    Witam wszystkich :)

    Witam :) !
  20. Sorcha

    Zmiany w turniejach

    Po jedenastej by płakali, że chcą dwunastą itd, a tak dostaną 19 skrzynek hurtem ;) ! To może tym płaczącym na jakiś czas starczy! Zwłaszcza, że nagrody mają być symboliczne (Patrz filmik)!
Do góry