• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Greg8373

    Dyskusja o rozdziale 21

    Thx :)
  2. Greg8373

    Dyskusja o rozdziale 21

    Pytanko - robię zadania poboczne z ostatniego rozdziału (drzewko skończone). Czy jest jakieś zadanie które sugeruje, że już budynki rasowe można skasować ? Już miałem, że potrzeba 9 szt warsztatów hordy a teraz zbieram manę 2 mln.
  3. Greg8373

    Dyskusja o Zimowej magii

    2 dni to pikuś ... u mnie idzie 86,5 h ... :( // Polecam zrobić chociaż 1 poziom iglicy ... zawsze kilka wpadnie :) połączono//Urdur
  4. Greg8373

    Dyskusja o aktualizacjia 1.105

    Ale czy nie mam racji ?? Skończyłem ewent więc mam skakać z radości, że coś aktualizują ... coś czego zupełnie nie odczuję ??
  5. Greg8373

    Dyskusja o aktualizacjia 1.105

    Akurat ja już ewent dawno skończyłęm więc mi to lotto ... :(
  6. Greg8373

    Sojusze między bractwami

    To nie ten rodzaj gry ... sojusze zawiązuje sięgłównie żeby atakować kogoś innego ... Jestem na nie ...
  7. Greg8373

    Usprawnienie wyboru jednostek do walki

    Każdy pomysł powodujący mniej klikania jest dobry ... :)
  8. Greg8373

    Boskie Ziarna

    Heh ... mam 10 szt kupców festiwalowych i 4 waty cukrowe i dopiero teraz mi wystarcza (lewdo) na rozbudowę i produkcję żywych towarów ... :D
  9. Greg8373

    Zmiana waluty do produkcji orków w Terenach Treningowych

    Nie wiem na jakim jesteś poziomie ale od żywiołaków nawet nie zauważysz kiedy uciekną Ci oba surowce ...
  10. Greg8373

    Zmiana waluty do produkcji orków w Terenach Treningowych

    Nie będę głosował gdyż nie używam terenów ... Są zupełnie niepotrzebne ...
  11. Greg8373

    Szukam aktywnego bractwa

    Wyleciał za żerowanie na innych graczach bez widocznych postępów ... Tyle w temacie ...
  12. Greg8373

    Czy dodanie opcji - drugi zwiadowca ma sens?

    A ja jestem na tak - a skoro już taka ciekawa dyskusja to chyba żaden był by problem gdyby np dodatkowego zwiadowcę można było nawet kupić od Żywiołaków ... I tak wiele się zmienia od tego rozdziału więc lekkie ułatwienie dla "starych" graczy było by miłe :D
  13. Greg8373

    Dodanie 6 i 7 robotnika

    Ja na nie ... wolałbym dodatkowego zwiadowcę zamiast kolejnego robola ...
  14. Greg8373

    Serwer, który?

    Zrobi ... zrobi ... wystarczy niewielka pomoc z bractwa i zrobi z palecem w ... tylnej części ciała ...
  15. Greg8373

    Dyskusja o Letnim Przesileniu

    Rozbicie 1 czaru magicznej prod daje 120 Fragmentów ... wiec to akurat pikuś ... chris07070707- masz już może listę najbardziej opłacalnych skrzynek ?? Tak jak podałeś w poprzednim evencie ?? Bo nie za bardzo chce mi się liczyć :D // A ja chyba postawię ... choćby dla tych 3 PW ... zawsze...
  16. Greg8373

    Moje pytania ;)

    Nusion - dzięki
  17. Greg8373

    Moje pytania ;)

    Gdzie znajdę tabelkę ile jest nagród w danym cudzie na danym stopniu rozbudowy ??
  18. Greg8373

    Upgrade kupca

    Osobiście wolałbym, żeby w apce była zakładka filtrowania "bractwa" a nie "bez opłat". Fakt - ostatnio jakaś dziwna moda nastała wrzucania ofert T3 za T2 lub nawet T1 ... no ale ... ja sobie radzę jakoś bez super filtra ... Acha ... no tak ... mam tylko jedną wiochę na jednym świecie :D
  19. Greg8373

    Manufaktury

    Kiki - myślę, że to z nie wiedzy :) Ja mam 6-10-5 no i co ?? Takie mam zapotrzebowanie jak nie swoje to bractwa ...
Do góry