• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. blokada AW

    Ja jestem obecnie w X rozdziale, sam koniec, zostały mi cuda do odkrycia. Mam niecałe 300 odkrytych prowincji. Klikam zwykle naraz, liczę w pamięci, czasem po 10. I nigdy mi żadne 'opóźnienie' nie przeszkadzało. Nie zauważyłem, bym zmarnował na tym czas. A regularnie wymieniam z bractwem...
  2. Magazyn Odznak PB

    Ja powiem od siebie, że osobiście nie cierpię przygód. Jednak są one rywalizacją i motywują graczy do aktywności i współpracy. Myślę, że możliwość wysyłania jednej osobie wszystkiego i robienia wszystkiego przez wyznaczonego gracza rozwaliłoby całą przyjemność, frajdę i chęć pomocy bractwu. Z...
  3. Potwierdzone Ulepszanie budynków eventowych z rozdziału na rozdział - widoczne informacje

    Witam. Zauważyłem błąd polegający na tym, że do tej pory jeśli ulepszałem budynek eventowy (np tartak many), pokazana była ilość produkowanej many w tym rozdziale i kolejnym. Zgłaszam to jako błąd na tej podstawie, że posiadam budynek Magia Waty Cukrowej z IX i X rozdziału i każdy ma inną...
  4. Dodatkowa ranga w Bractwie: Osoba wyróżniona, bez uprawnień maga

    Witam. Jestem w bardzo fajnym bractwie, w którym jest taki system, że osoby, które są jakiś czas dostają prawa ambasadora. Było tak od zawsze. Towarzysz działa jako ranga dla osób nowych. Wszyscy członkowie bractwa mają rangę ambasadorów. Jest opcja, że ktoś dostał rangę maga za aktywność...
Do góry