• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Ulepszanie budynków eventowych z rozdziału na rozdział - widoczne informacje

Chamacus

Wędrowiec
Witam.

Zauważyłem błąd polegający na tym, że do tej pory jeśli ulepszałem budynek eventowy (np tartak many), pokazana była ilość produkowanej many w tym rozdziale i kolejnym.

Zgłaszam to jako błąd na tej podstawie, że posiadam budynek Magia Waty Cukrowej z IX i X rozdziału i każdy ma inną ilość i w tym z IX rozdziału też nie pokazuje wzrostu na ilość w X przy rozbudowie, która jest większa w przypadku posiadanego budynku na 10 rozdziale. W przypadku rozbudowy pokazuje tylko wzrost kultury, natomiast w przypadku many nie ma nic w polu nowego rozdziału. Tak jest w przypadku Tartaku Many i budynków z IX rozdziału na X, które w obu rozdziałach produkują manę.

Zmieniło się też to, że w budynkach, które dawały manę w X rozdziale i ziarna w XI, ilość ziaren w porównaniu do many wynosiła około 27% ilości, a teraz zmienia się w stosunku 1:1.

Prawdopodobnie jest to błąd wyświetlania, bo osoby w Bractwie nie napisały, żeby coś w produkcji ziaren miało się zmienić.


EDIT:

W przypadku magicznych rezydencji również nie pokazuje zwiększenia produkcji i czasu produkcji, tylko populację i punkty rankingowe, które domek daje.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4408

Guest
Potwierdzam, w kilku innych budynkach też opisy poznikały ale nie ma to wpływu na rzeczywistą produkcję. Myślę że to przejściowe i zmieni się po kolejnej aktualizacji, wyświetlając właściwe podpowiedzi kolejnych upów, kwestia wgrania odpowiedniej kopii gry. Coś tak mi się zdaje że to uboczny efekt naprawionego błędu z kolejkowaniem koszar itp. Widocznie IG musiało głęboko kopać ;)
 
Do góry