• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Problem z ladowaniem gry

    Jak już uda się wejść na konto to kompletnie nie ładuje mapy,od wczoraj. Turniej z głowy....
  2. wyposażenie eksploracji

    Hejka.Co to jest "kup wyposażenie eksploracji ?
  3. Naprawione Wzmocnienia ataku i życia

    Właśnie tak było. Masz 100% racji Chris. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
  4. Naprawione Wzmocnienia ataku i życia

    Czy wzmocnienia ataku i swobodne ulepszenia nie działają w 5-tym rozdziale.Wbiłem sobie teraz żeby przelecieć iglicę a tutaj zonk.Co jest ?
  5. Iglice Burzy

    Dzięki za info.Na razie nie zamierzam opuszczać Leśnych Elfów więc dalej będę hulał na 29 poziomie iglicy. Szkoda tylko PW wpakowanych w 30 poziom.
  6. Iglice Burzy

    Jestem w epoce Leśnych Elfów i chciałem sobie podnieść Iglicę Burzy na najwyższy ,czyli 30 poziom.Zdumiałem się ,że niestety nie mogę jej podnieść ponieważ potrzebne są żywe towary ,których ja niestety jeszcze nie mogę produkować. Czy to jakiś błąd ,czy można ją podnieść dopiero jak będę je...
  7. Orki czy Leśne Elfy

    Dzięki wielkie za objaśnienie mi tematu. Rzeczowo i konkretnie. Nie ma zatem na co czekać, przechodzę !
  8. Orki czy Leśne Elfy

    Cześć. Zwracam się z prośbą dla obeznanych z tematem, czy opłaca się przejść po Orkach do Leśnych Elfów. Chodzi mi o to czy w Elfach będzie lepszy bilans mojego miasteczka niż obecnie po Orkach. Z góry dziękuje ze objaśnienie mi tego tematu.
  9. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Tak sobie czytam,czytam i nie znalazłem...Bardziej zakręconego ode mnie.Posiadam w mieście 3 wymaksowane Feniksy (Ognia,Burzy, Złotego) i w magazynie 9 artefaktów do feniksów.Mało tego,kliknąłem sobie w AM artefakt Feniksa za 3 schematy o_O..... Jest ktoś "bystrzejszy "? Ktoś tu pisuje o...
Do góry