• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ludzie robią różne rzeczy (mniej lub bardziej dozwolone) z jednego powodu: ponieważ mogą. Mam 1 brunera, 1 zestaw biblioteki, nigdy nie używałem multikont (dobre bractwo wystarczy). Rozbudowa cudaków to nie kombinowanie. Ja raczej współczuję graczom zapatrzonym w ranking i stawiającym wszystko...
  2. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jakie kilkanaście minut na iglicę? Średnia to 7 minut. To nie samolubstwo, lecz wykorzystywanie dostępnych dla wszystkich mechanizmów gry. Moja empatia wyparowuje jak zostaje zaatakowany ciągłym (wręcz nachalnym) marudzeniem "jak to jest źle". Ludzie to tylko gra. Wg mnie zmiany nawet takie...
  3. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    I co z tego. Nie widzę powodu do dramatyzowania. Raczej jest to okazja do ruszenia skostniałej struktury wioski (od miesięcy nic się nie działo i rozwinięci gracze popadli w monotonię), aby wycisnąć jak najwięcej pozytywów ze zmian. Samo życie.
  4. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Teraz wreszcie gracze docenią turnieje, albo utkną w rasach i cudakach. Bractwo, w którym gram na S3 od sierpnia 2022 zawsze robi turniej na 19 skrzyń i wszystkie iglice do tej pory zawsze mamy złoto. Gracze u nas mają raczej nadmiary wszystkiego i rozdają je lekką ręką pomagając mniejszym w...
  5. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Przygody nigdy mnie specjalnie nie interesowały, nie widzę frajdy kręcić wirem dla idei, bo nagrody daremne. Miałem szkolenie wojska 15:39 na slocie, a teraz po wywaleniu 6 zbrojowni mam 8:23 na slot. Niewiele to zmienia (nie rozumiem dramatu, przez lata zbierałem wojsko codziennie). W jednym...
  6. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ja jestem zachwycony. Mocno wzrosła mi produkcja wojska (wreszcie). To samo z surką od hurtownika wymienianą za młotki - duży wzrost. Co z tego, że mam chwilowo ujemną kulturę (obecnie minus 539k). Stoję na końcu rasy i mam sporo czasu na przeorganizowanie wioski. A to kolejny plus, ponieważ mam...
  7. ARANDOOR

    Oficjalne informacje z Discorda

    Ja jestem zachwycony. Mocno wzrosła mi produkcja wojska (wreszcie). To samo z surką od hurtownika wymienianą za młotki - duży wzrost. Co z tego, że mam chwilowo ujemną kulturę (obecnie minus 539k). Stoję na końcu rasy i mam sporo czasu na przeorganizowanie wioski. A to kolejny plus, ponieważ mam...
  8. ARANDOOR

    Dyskusja o aktualizacji 1.179

    U mnie na ten przykład nie jest.
  9. ARANDOOR

    Dyskusja o aktualizacji 1.179

    No i po co robiłem zwiady, ech....
  10. ARANDOOR

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    No to już wiecie czemu opóźnia się rasa. Kombinują z grą... oby XXI rasa to wynagrodziła
  11. ARANDOOR

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    Mam w "nosie" wyliczenia. Iglicę mam akurat rozwiniętą, co oznacza, że temat iglicy dla mnie jest zamknięty. Ja się pytam jak wg Ciebie można skutecznie grać (osiągać co turniej top 10) mniejszym nakładem czasu i środków niż sugeruje strategia opisana w tym temacie. Turnieje gram praktycznie...
  12. ARANDOOR

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    No dobrze, naczytałem się tych przepychanek. Teraz poproszę o konkrety. Ovocko czy byłbyś uprzejmy podać mi lepszą strategię walki w turnieju niż ta podana przez Maguzzi? Bardzo chętnie, tak jak pisałem, ją przyswoję o ile da lepsze efekty. Czekam na konkrety lepszych rozwiązań, a nie na krytykę...
  13. ARANDOOR

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    Popatrzcie na top turniejowy. Tam są tylko Ci, którzy grają w stylu tego poradnika. Nie piszę tu o jednorazowych wyskokach tylko o tych graczach którzy zawsze (w każdym turnieju) są na topie, co tydzień. Można oczywiście szukać innych strategii. Chętnie poczytam jeżeli ktoś gra inaczej i zawsze...
Do góry