• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. kikimora

    Opcja wyszukiwania

    Wprawdzie trudno jest nazwać błędem coś co działa wg założeń, ale mimo wszystko zdecydowałam się na ten dział, bo jednak ta opcja wyszukiwania graczy/ bractwa nie do końca działa jak powinna. Aby pozbyć się rzygod przez chwilę byłam bezdomny. Z ciekawości zobaczyłam propozycje gdzie to...
  2. kikimora

    Mistrzowie turnieju

    W sumie to raczej wniosek formalny niż propozycja, ale gdzies te literki trza było zostawić i padło, że tutaj. Rozchodzi mi się o ikonkę vel trofeum (jak zwał tak zwał) "mistrzowie turnieju" . Dzisiaj jest przyznawana jak bractwo osiągnie 10 skrzyń w turnieju. Idea zacna, ale jednak 10 skrzyń...
  3. kikimora

    Inwentarz rozbudowa

    Dzisiaj inwentarza jest niczym damska torebka: w niezliczonej ilości zbędnych skarbów nic nie można znaleźć. Mój ma 20 str i na samą myśl o szukanie jakiegoś budynku boli mnie głowa. Może najwyższy czas to zmienić? Dodatkowo Ig uwielbia grzebac w interfejsach różnych nieistotnych okienek to ku...
  4. kikimora

    Chwasty

    Aby ułatwić @jarq pracę nad raportem jest pytanie: Co sądzisz o chwastach z ostatniej aktualizacji? Celowo pomijam w ankiecie opcje, że Ig ma na czym pracować, żeby ich takimi duperelami absorbować, żeby nikogo zbytnio ta opcja nie kusiła :P
Do góry