• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Błąd przy łączeniu budynków

    Witam, Budynek "balet syren" jest budynkiem, który po dostawieniu innych budynków z kompletu powinien powiększać ilość wyprodukowanych jednostek o wszystkie połączone. Natomiast to nie działa, gdyż sumuje wersję podstawową+ tylko jeden budynek dostawiony mimo, że na dole ewidentnie w łańcuchu...
  2. Dodanie opcji PVP

    Witam, Brakuje w tej grze opcji pvp co jest bardzo dziwne i dla mnie całkowicie niezrozumiałe, dlatego mam propozycję. Dodanie "groty walki" jest to mikro event który mógł by trwać weekendowo raz w miesiącu, tzn zaczynać się w sobotę a kończyc po godzinie 24tej w niedzielę. Event był by dostępny...
  3. Turniejowy ranking bractw

    Witam, Propozycja jest taka, żeby dodano turniejowy ranking bractw analogiczny jak w przypadku iglicy. Całkowicie niezrozumiałe jest że trzeba korzystać z elvenstatow a w grze brak tej funkcji...
  4. 20 skrzynka w turnieju

    Witam, Moja propozycja polega na tym aby dodać ostatnią specjalną skrzynkę jako nagrodę dla bractw na serwerze które osiągają wynik 180 000-200 000. Nagroda w skrzyni to np. antyczne PW 30 oraz budynek. W zależności od turnieju np. za marmur budynek powielacz magów, za jedwab budynek dający...
Do góry