• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Romi1

    Odrodzenie feniksa...

    Nie dograny turniej.... zniknął mi 1 warsztat i budynek ( nomen omen do turnieju ) nie pomaga odświeżanie, zmiana rozdzielczości na najniższą a próba ustawienia czegoś na tym miejscu wywołuje błąd i przeładowywanie gry... :( ciekawe, czy inni gracze też mają podobne problemy ???
  2. Romi1

    ogólne błędy.

    u mnie.... 1- niewidoczne jednostki podczas walki... raz moje, raz przeciwnika... nie zawsze i nie wszystkie.... a liczba walczących/ zabitych aktywna. 1a - niewidoczne budynki podczas udzielania pomocy sąsiedzkiej.... przeważnie po jakimś czasie i to jak u mnie się wyprodukuje coś do...
  3. Romi1

    Odrzucone Upiększanie miasta.

    Za Górskie Hale i kryształową latarnię są pikne malunki w mieście.... a za inne nie :( a miejsca duuuużo.... proponuję dodać :)
  4. Romi1

    Zaklęcia.

    ok. 10 rano rzuciłem zaklęcia czarujący podarunek w Arandyl .... powinno być aktywne 2 doby zgodnie z opisem... a zniknęło po 10 godz, :(
  5. Romi1

    Witam... Jestem nowym forumowiczem :)

    Witam wszystkich forumowiczów :) Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w grze i trafnych opinii na forum ;)
Do góry