• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrodzenie feniksa...

Status
Zamknięty.

Romi1

Zwiadowca
Nie dograny turniej.... zniknął mi 1 warsztat i budynek ( nomen omen do turnieju ) nie pomaga odświeżanie, zmiana rozdzielczości na najniższą a próba ustawienia czegoś na tym miejscu wywołuje błąd i przeładowywanie gry... :( ciekawe, czy inni gracze też mają podobne problemy ???
 

DeletedUser1067

Guest
Proszę napisać zgłoszenie do supportu a na pewno sprawa się wyjaśni.
 

Romi1

Zwiadowca
Mu... dzięki za podpowiedź ... praktycznie równolegle napisałem, a interesi mnie czy więcej graczy ma problemy wraz z uruchomieniem turnieju. ... pozdrawiam :)
 

awilemo

Wędrowiec
Nie dograny turniej.... zniknął mi 1 warsztat i budynek ( nomen omen do turnieju ) nie pomaga odświeżanie, zmiana rozdzielczości na najniższą a próba ustawienia czegoś na tym miejscu wywołuje błąd i przeładowywanie gry... :( ciekawe, czy inni gracze też mają podobne problemy ???
Otóż i mnie znikneła 1 rezydencja na najwyższym poziomie ale ja mogłam na jej miejsce postawić nową. Myslałam, że ją jakoś niechcący sama skasowałam ale ni w ząb nie mogę sobie tego przypomniec. Teraz wiem, że nie usunęłam tylko mi ją ktoś "sprzątnął". rzecz zadziała się równocześnie z uruchomieniem FENIKSA
 

Romi1

Zwiadowca
Ja napisałem do obsługi gry... i po pewnych wyjaśnieniach warsztat się pojawił... zalecam to samo awil... pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry