• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Luhasz

    Odrzucone Diamenty za Towar ???

    Witajcie, Dlaczego wymiana jak to ma miejsce w innej produkcji autora gry - monety za towar nie może funkcjonować i tutaj ? Myślę tutaj o podstawowych towarach jakie wymieniamy u kupca np: stal,kryształ,pył (wedle kto jaki bonus posiada) Ja (i na pewno nie tylko Ja) chętnie zamieniłbym nadmiar...
  2. Luhasz

    Wiadomości Widmo

    Witam. Zauważyłem błąd w wiadomościach PW bractwa, mianowicie jeśli ktoś usunie u siebie wiadomość kierowaną do wszystkich, to następne wiadomości pisane przez pozostałe osoby w usuniętym wątku już się nie pojawiają u tej osoby po za ikonką nadejścia wiadomości (1,2,3 itd) i trzeba temat...
  3. Luhasz

    Odrzucone Nie bonusowe manufaktury a PW

    Witam, skoro ciągle musimy się cofać do zrobionych rozdziałów aby wydać sporo pw na "poprawki" to może pora dostosować badania jako konieczne dla bonusowych manufaktur, jeśli ktoś sobie życzy posiadać inne to niech istnieje opcjonalna możliwość ich zbadania. Proszę skoro są wprowadzane tak...
Do góry