• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Łączny Czas

Czy popierasz tą inicjatywę?


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Zauważyłem że w Koszarach możemy jedynie zobaczyć czas szkolenia aktualnego oddziału np. Kuszników. Kiedy za pewne wiele osób z nas wrzuca pełny panel treningowy w Koszarach czyli 2 kolejne oddziały. Dlatego też moja propozycja jest dość prosta. Chciałbym aby był pokazywany nam łączny czas szkolenia wojska, a nie tylko pojedynczego oddziału. Taka nie wielka zmiana może poprawić nam komfort z gry.

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Mikekun...
5guct3zczchy.jpg
 

Mikekun

Rozbójnik
Chodzi o to aby łączny czas był pokazywany wtedy kiedy najedzie się na budynek, a nie wtedy kiedy się w niego kliknie. Bowiem jak najedzie się na budynek to pokazuje nam jedynie czas szkolenia danego oddziału, a nie całego zleconego treningu.
 

DeletedUser14

Guest
No, to przykro mi, nie doprecyzowałeś w temacie :p

Dla mnie to nie ma różnicy, tak czy siak jak chcemy dołożyć kolejne wojska do szkolenia to i tak musimy wejść w Koszary, a tam czas już jest...
 

Mikekun

Rozbójnik
No to mam fajnie jaja z tym forum. Nie dość że komputer nie może załadować mi mojego pliku, to jeszcze pokazuje że jest błąd.
 

DeletedUser13

Guest
Wybrałem "mi to wisi" bo po prostu zawsze jak wstawiam wafli do szkolenia, to patrzę kiedy koniec i zaglądam wtedy, ew wstawiam ich na noc, więc wiadomo, że rano pasożyty będą ściemniać i trza ich znów na poligon wysłać :)
 

DeletedUser9

Guest
Nie. Dlaczego?
Bo po prostu to bez sensu, informacja taka widnieje w dobrze widocznym miejscu i mozesz na biezaco sprawdzac czas przy wstawianiu wojska, jesli zpaomnisz wchodzisz ponownie i sprawdzasz - co za problem? A tak przypuscmy ze wtedy z tego miejsca zniknie pojawi sie po najechaniu na budynek to co, po kazdym wstawieniu wojska bede musial zamykac baraki sprawdzac czas i tak w kolko do zapelnienia kolejki? Nie chodzi tu o jakies "bezsensowne" sprawdzanie co kolejke, tylko jak ktos liczy ten czas to jednak jest roznica.
A po drugie, szkoda ze wiekszosc pomyslow to takie blachostki ktore w 90% juz istnieja ale w innej formie, zamiast cos co naprawde zmieniloby ta gre, a widac lubisz dzial "Pomysly" to moze sprobuj zaproponowac cos co bedzie rzeczywista nowoscia ku ulepszeniu gry a nie rzeczywistą poprawą istniejacej nowosci.
 

DeletedUser14

Guest
Tylko że obecnie trudno jest coś nowego zaproponować, bo nie wiemy, jak będą wyglądać Gildie ani system znajomych, a co za tym idzie nie da się zaproponować rozwiązań jakiś wojen czy turniejów :p No i nie wiemy, co devsi planują, co już robią, czego nie wprowadzą...
 

DeletedUser9

Guest
To ze juz projektuja to co zaproponujesz nie oznacza ze twoj pomysl nie moze miec wplywu na ich decyzje co do tej zmiany ;)
 

DeletedUser13

Guest
No to nie starajmy się na siłę szukać ulepszeń, których gra na tą chwilę nie wymaga...
 

Mikekun

Rozbójnik
Kurczę, szkoda. W ogóle żałuję jednego że nie mogę mojego pomysłu wytłumaczyć na zdjęciu, o co mi chodzi konkretnie. Sądzę że wtedy wiele osób lepiej by zrozumiało mój przekaz. Co do zmiany uważam że jest potrzeba, dzięki temu będziemy wiedzieć od razu za ile możemy przyjść aby kliknąć kolejny panel treningu. Bowiem informacja za ile szkolenie skończy u mnie konkretny skład, jest mi nie potrzeba, ponieważ wiem że mam klikniętych wiele więcej składów ;) No cóż z wynikami się zgodzę, sam muszę patrzeć bardziej na szczegóły.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13

Guest
No ale załóżmy, że masz odblokowane 4 sloty w koszarach... Masz tam podany czas szkolenia jednego slotu mnożysz przez 4 i masz czas, kiedy Ci się skończy szkolenie... Po co szukać na siłę takich udogodnień?
 

DeletedUser37

Guest
Kurczę, szkoda. W ogóle żałuję jednego że nie mogę mojego pomysłu wytłumaczyć na zdjęciu, o co mi chodzi konkretnie. Sądzę że wtedy wiele osób lepiej by zrozumiało mój przekaz.

O coś takiego mniej więcej Ci chodzi?
b3uazb.jpg


Sam dałem na "wisi i powiewa", może to i będzie przydatne ale już mamy podany łączny czas szkolenia wszystkich jednostek w koszarach. Jak wprowadzą, to ok, jak nie to trudno.
 

DeletedUser13

Guest
I to naprawdę jest tak potrzebne...? Choć ślepiec też nosi okulary...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
To znaczy - byłaby to opcja nie tyle przydatna, co ułatwiająca życie (zmniejszająca ilość klików). Ja bym do tego dorzucił jeszcze trzeci wiersz z aktualną łączną ilością dostępnych jednostek (i składów).
Aczkolwiek jest to zmiana, której nie wpisałbym aż tak wysoko na liście zmian potrzebnych na już teraz (a najlepiej na wczoraj)
 

DeletedUser9

Guest
To moze jeszcze dorzucic koszt i czas treningu pojedynczych jendostek zeby oszczedzic klikania + opcja wlaczenia treningu w tym oknie - tez zaoszczedzi klikow :confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
I wywali okno na pół strony, nie, dziękuję :rolleyes:

#500, jak szybko ten czas leci, jeszcze pamiętam ten #30... :rolleyes:
 

DeletedUser9

Guest
Hikari to byl.... :p
Ja bym wolal aby zostalo tak jak jest, schludnie przejrzyscie, od tego jest miejsce treningowe aby w nim sprawdzac takie rzeczy ;)
 

Mikekun

Rozbójnik
ul, w tym sęk że jak trenujesz często swoje wojo to owszem możesz zapamiętać czas wyszkolenia 3 pełnych składów. Jednakże tylko i wyłącznie na pełnej liczbie. Im bardziej grzebiesz w liczbach składu, tym bardziej jest on zróżnicowany i tym trudniej przewiedzieć za ile trening może się skończyć w takim wypadku. Łączny czas treningu według mnie byłby bardziej pomocny aniżeli pokazywanie aktualnie pojedynczego oddziału. Jak chcę to zawsze wejdę do koszar, tylko że osoby jak wchodzą do koszar to po to aby zamówić jednostki i zobaczyć koszty a nie gabić się na inne rzeczy ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry