• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

4 piętro w iglicy

4 piętro w iglicy

  • Ekspansja na szczycie

    Głosy: 2 7,1%
  • Zestawy z poprzednich lat

    Głosy: 1 3,6%
  • Nie, wystarczą mi 3 piętra

    Głosy: 25 89,3%

  • W sumie głosujących
    28

fankyes

Wędrowiec
Witam mam pomysł stworzenia w iglicy 4 piętra, a dodatkowo iż odwieczny problem z ekspansjami to jako nagrodę główną na szczycie za 1% wylosowania mogła by być do zdobycia, dodatkowo w całości i nowy zestaw, Plonów, czy Feniksa z poprzednich lat
 

kikimora

Rozbójnik
Brak ankiety ;)

Pomysł sam w sobie może i dobry, ale nagrody musiałyby być warte wysiłku. Exp kiedyś była towarem bardzo luksusowym, ale po "dobrej zmianie" jest babolem. Expa w nagrodach to ja nie kcem :(
 

Charlene

Szef kuchni
Ja się wstrzymuje, ponieważ biorąc pod uwagę trudność na piętrach to na 4 musiałabym wystawiać drugie tyle wzmocnień co obecnie, żeby ocalić wojsko. Ekspansja wpływa na trudność w Iglicy i Turnieju, więc nie wiem czy mi aż tak potrzebna. Zestawy pojawiają się czasem za realną kasę, więc czy INNO chciałoby je dawać za to 4 piętro? Myślę, że to piętro robiłabym tylko po znacznie większe ilości czasówek i diaxy a nie po te nagrody.
 
Ja tylko w kwestii formalnej. Ankieta powinna byc anonimowa, poza tym koniecznie powinna tez miec opcje zaglosowania przeciwko pomyslowi, zamiast 2x tak, bo do tego wlasnie sprowadzaja sie dwie obecnie dostepne odpowiedzi :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Witam mam pomysł stworzenia w iglicy 4 piętra, a dodatkowo iż odwieczny problem z ekspansjami to jako nagrodę główną na szczycie za 1% wylosowania mogła by być do zdobycia, dodatkowo w całości i nowy zestaw, Plonów, czy Feniksa z poprzednich lat

Zagłosowałam na nie.
Trzy piętra mnie w zupełności zadowalają, żadnego problemu z ekspansjami sama nie doświadczam ani u innych nie widzę oraz nie jestem zainteresowana budynkami z przeszłości. Jak również nie widzę innej wystarczająco atrakcyjnej nagrody, która by mnie skłoniła do robienia czwartego piętra (zakładając, że trudność przechodzenia by jeszcze wzrosła w porównaniu z trzecim).
Jedyną zmianą jakiej oczekuję w Iglicy, to usunięcie portalówek z bossów (hej, @chris07070707 :) ) albo przynajmniej zamiana ich wartości na +50% portalu.
 

Vesna

Wędrowiec
Nie chcę dodatkowego piętra w Iglicy. Obecnie zamiast fajnych nagród wepchnięto tam starocia, które tylko zalegają w inwentarzu i każdorazowo po wylosowaniu irytują. Nie chcę losować tego złomu jeszcze na dodatkowym piętrze.
 
Ja rowniez glosuje na nie, ale z troche innego powodu.
Uwazam po prostu, ze Iglica w obecnej formie (z uwzglednieniem trybu multi) jest naprawde swietnie zbalansowana. Nawet te nieszczesne portalowki z bossow nie sa jakims rzeczywistym problemem, tylko bardziej problemem natury psychologicznej, bo jako "nagrody glowne" mocno irytuja graczy, ktorzy ich nie potrzebuja. Pomijajac te drobnostke, uwazam Iglice za jeden z najbardziej udanych elementow gry i to w takiej formie, w jakiej jest obecnie. Wszystkie nagrody razem wziete (przyznaje, ze pisze z punktu widzenia gracza majacego "zloto" za tryb multi) sa moim zdaniem bardzo wartosciowe, prawie na granicy zbyt wartosciowych. Przyspieszacze, diamenty, katalizatory, fragmenty, teleporty, magiczne budynki, okazyjnie Zbrojmistrze, artefakty itd. sa dla mnie obecnie o wiele bardziej wartosciowe i przydatne, niz nagrody z turniejow. Pewnie, ze gracz chcialby miec jak najwiecej, ale tak obiektywnie na to patrzac, nagrod z Iglicy mamy wystarczajaco wiele. Streszczajac to wszystko jednym zdaniem, uwazam, ze nie powinno sie poprawiac na sile czegos, co juz teraz doskonale dziala.

Co do szczegolow pomyslu, to warto zauwazyc, ze juz teraz posrednio zdobywamy w Iglicy moze nie zestawy, ale wlasnie stare budynki ewolucyjne (a raczej artefakty do nich), a takze ekspansje (w formie darmowych diamentow, za ktore mozna je kupic).
 

Klops

Rozbójnik
4 piętro:cool:, 40% szans na 200:diamond: z ostatniego bossa, +200:diamond: + 4 teleportacje +50x5h za złoto w trybie multi, wizja mnie - siedzącego w piątek po 22:00 przed Elvenarem (zamiast z narzeczoną na drinku w mieście), zgarniającego łącznie z 3 światów około 2-3k diaxów - jak tu nie zagłosować za?... A jednak odzywa się we mnie zdrowy rozsądek i z niedowierzaniem przyznaję, że zagłosowałem na nie :( jednocześnie w pełni zgadzając się z tym co napisał Chris:


Ja rowniez glosuje na nie, ale z troche innego powodu.
Uwazam po prostu, ze Iglica w obecnej formie (z uwzglednieniem trybu multi) jest naprawde swietnie zbalansowana. Nawet te nieszczesne portalowki z bossow nie sa jakims rzeczywistym problemem, tylko bardziej problemem natury psychologicznej, bo jako "nagrody glowne" mocno irytuja graczy, ktorzy ich nie potrzebuja. Pomijajac te drobnostke, uwazam Iglice za jeden z najbardziej udanych elementow gry i to w takiej formie, w jakiej jest obecnie. Wszystkie nagrody razem wziete (przyznaje, ze pisze z punktu widzenia gracza majacego "zloto" za tryb multi) sa moim zdaniem bardzo wartosciowe, prawie na granicy zbyt wartosciowych. Przyspieszacze, diamenty, katalizatory, fragmenty, teleporty, magiczne budynki, okazyjnie Zbrojmistrze, artefakty itd. sa dla mnie obecnie o wiele bardziej wartosciowe i przydatne, niz nagrody z turniejow. Pewnie, ze gracz chcialby miec jak najwiecej, ale tak obiektywnie na to patrzac, nagrod z Iglicy mamy wystarczajaco wiele. Streszczajac to wszystko jednym zdaniem, uwazam, ze nie powinno sie poprawiac na sile czegos, co juz teraz doskonale dziala.

Co do szczegolow pomyslu, to warto zauwazyc, ze juz teraz posrednio zdobywamy w Iglicy moze nie zestawy, ale wlasnie stare budynki ewolucyjne (a raczej artefakty do nich), a takze ekspansje (w formie darmowych diamentow, za ktore mozna je kupic).
 
Do góry