• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

4 tura negocjacji w iglicy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
Chciałabym wyjść z pomysłem, aby w iglicy dodać jedną turę negocjacji i zwiększyć ich limit do 4 (z zachowaniem innych zasad)

Dlaczego?
że niby ma byc łatwiej?
Cóz, nie da się ukryć, że ten krok wpłynąłby pozytywnie na stopień trudności iglicy. Aczkolwiek nie taki jest mój główny zamysł.

Negocjacje w iglicy są męczące i frustrujace w bonusie. Czyli raczej są to negatywne emocje i nie działają motywująco na graczy. Nie chcę się wypowiadać za ogól, ale osobiście Iglice traktuję raczej jako przykry obowiązek. Bywa, ze 3 tury zwłaszcza na 3 piętrze to tak lekko przymało. Nawet i ta dodatkowa niewiele by zmieniła, ale jednak komfort gry by uległ trochę zmianie. Po 3 turach najczęściej klikam okno >zamknij< i bardzo sporadycznie w geście desperacji bardziej decyduję się dokupić turę za diaxy. W sytuacji gdyby była dostępna ta 4 tura to oczywiście teoretycznie szanse Ig na pozyskanie diaxów by spadły, ale śmiem twierdzić, że w praktyce sporo osób byłoby bardziej skłonnych szybciej sypnąc diaxem na dodatkową turę wiedząc, iż jest to już ostatnia tura (czyli gdy już wiemy jaki jest układ surowców). Gdy tej pewności nie ma to i dylematu czy dokupywać kolejną turę nie ma.

Byż może to tylko moje subiektywne odczucia, ale jestem głeboko przekonana, iż zluzowanie paska w iglicy pozwoliłoby większej ilości graczy jednak wczołgać się na szczyt. do tego komfort klikania w iglicy by się zwiększył, bo jak robi się kilka podejść do 1 skrzynki to czasami nie raz (i nie dra razy) nachodzi myśl, ze może już trzeba sie zatrzymać i nie iść dalej... A w bonusie jak wspomniałam podejrzewam, ze strumień diaxów wydawanych w iglicy jakoś diametralnie by nie zmienił swojej objetości, a paradoksalnie nawet bilans mógłby być bardzo pozytywny z puntu widzenia ig.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Pomysł fajny nie powiem zwłaszcza że robienie iglicy wojskiem jest łatwiejsze i szybsze jednak czasami trzeba negocjować i to całą iglicę dlatego jestem na tak.
Negocjacje są owszem męczące nie wspominając o dużych ilościach surowców jakie pochłania iglica (kto robi ten wiem o czym piszę) a przy 4 możliwościach zamiast 3 jak do tej pory i tak po nieudanych negocjacjach trzeba sypnąć diamencikami i czasami nie raz a często dwa a nawet trzy razy dlatego nie sądzę aby firma miała jakieś wielkie straty z tego tytułu.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Jestem za, zwłaszcza że grając na apce okno w którym pytają o kupno kolejnej tury zasłania wyniki negocjacji co najczęściej zamiast wydania diamentów w moim przypadku kończy się rozpoczęciem negocjacji od nowa, a ja całą iglicę od góry do dołu negocjuję i już nie chodzi o surowce ale o czas który to pochłania.
 

Ludka

Wędrowiec
Jestem za. Negocjacje są męczące a jednocześnie nagrody nie są motywacją do wydawania diamentów, dlatego najczęściej zaczynam negocjacje od poczatku albo świadomie na trzecim poziomie rezygnuję z dalszej gry w iglicy. Czwarta tura zwłaszcza na trzecim piętrze być może faktycznie skłoniłaby czasem do wydania diamentów
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Podpisuje sie od tym pomyslem dwoma lapka.Jak najbardziej dobry pomysl jestem za. iglica pochlania duze ilosci surek robiac ja tylko nimi na apce.
Negocjacje w iglicy są męczące i frustrujace w bonusie. Czyli raczej są to negatywne emocje i nie działają motywująco na graczy.
 

Koval92

Kapłan
4 tura normalnie jest do kupienia w FOE za aktywność w tawernie sąsiedzkiej (gdzie odwiedza się innych graczy a inni odwiedzają ciebie) na 15 minut. W Elvenarze nie przyszło im do głowy, że może ktoś by chciał takie coś.

Na pewno nie za darmo, to za duże ułatwienie. Od dawna postuluję o sklepik iglicy.
 

Elelkal

Rozbójnik
Jestem na nie. Z prostego powodu, jestem pewny, że IG w przypadku wprowadzenia dodatkowej tury dorzuci też nowy towar jako rekompensatę. W przeciwnym wypadku iglica stałaby się zbyt łatwa. Zdarza mi się kupować dodatkową turę, gdy wynik już jest jednoznaczny, z 4 turą w obecnym systemie kupowanie tury stałoby się jeszcze rzadsze. A biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w turniejach, gdzie była możliwość ułatwienia życia graczom zmniejszając ilość konfliktów, IG zamiast to zrobić wprowadziło swoje ulepszenia aby nie było zbyt dobrze. Tutaj spotka nas to samo, więc lepiej żeby nie ruszali iglicy w tym zakresie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry