• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Aktualizacja zadań nieprzymusowych (przewijanych)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser629
  • Data rozpoczęcia

Czy potrzebna jest aktualizacja ?

  • tak

    Głosy: 17 100,0%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser629

Guest
Hej hejo :)
Nie wiem gdzie to podpiąć, więc wrzucam tutaj ...
Kończę epokę Niziołków .. i jak mnie pamięć nie myli to od 3-ech lub więcej epok nie ma aktualizacji zadań nieprzymusowych ... wcześniej były ... teraz zrobiły się niektóre ciut niekorzystne dla Nas ... a podejrzewam, że trochę graczy robi je, a także przewija te zadania ... czy jest w planach takowa aktualizacja ? a jak nie czy będzie coś takiego możliwe do zrealizowania ?
 

DeletedUser1447

Guest
We wróżkach lista zadań ta sama co w krasnalach, za te same zdobycze. Jedynie nieco miejscami się zamieniły ;)

Przydałyby się jednak jakieś zmiany, chociażby małe.
 

jakub357

Łucznik
Może wreszcie zmienią - bo dotychczas twórcy traktowali przewijanie zadań powtarzalnych, jako coś robionego na własną rękę, do czego nikt nie był przynaglany.
Jednak od momentu, kiedy przyszły Przygody Bractw, gdzie przewijanie zadań powtarzalnych stało się czymś oczywistym i nawet sami to zasugerowali w opisie wydarzenia - to dopiero wtedy łaskawie odkryto, że może to być uciążliwe dla gracza... a nawet dali 2 mordy, żeby łatwiej móc kręcić tym wichajstrem!

Więc może, ale to MOŻE, za kilka miesięcy będzie okno wyboru, czy jakaś lista. Mam nadzieję, że nie zdążymy wyłysieć.
 

Hassano

Łucznik
Ja o takiej liście czy czymś podobnym pisałem około 2 lata temu ( mniej więcej ) ale wtedy nie miałem na co liczyć i teraz też nie będziemy mieli..
 

DeletedUser629

Guest
Ja o takiej liście czy czymś podobnym pisałem około 2 lata temu ( mniej więcej ) ale wtedy nie miałem na co liczyć i teraz też nie będziemy mieli..
Więc potrzebne jest przypomnienie ...
nie wierze że tylko 9 graczy robi te zadania ... a reszta tylko przymusowe :confused:
nie dziwie się tym co mają jeszcze jakiś zysk z tych zadań ..
chyba że macie "super mapkę z sąsiadami motywującymi" ;)
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
Faktycznie, teraz podczas przygód taka lista byłaby czymś bardzo przydatnym. :):):)Moglibyście zrobić coś ułatwiającego tą grę, szczególnie, że sporo osób ma i tak kłopot ze zbyt "wolno działającym internetem".:confused::mad:
Może by wreszcie ktoś naprawdę pochwalił IG - wiem, że tego nie oczekujecie :p:p:p (nie chciałabym tutaj napisać, że macie to ... w poważaniu :confused:), ale to może być naprawdę przyjemne - więc spróbujcie !!! :D:D:D:D:D
 

Azulena

Rozbójnik
W Forge of Empires - starszej siostrze Elvenar - właśnie wprowadzili nowy pasek z zadaniami, trochę mniej przeszkadza to teraz w grze.
NIE jest idealnie, mogło by być lepiej, za duże ikony, nadal za bardzo to "wystaje" (gram na laptopie) podejrzewam, że to ze względu na smarty i inne urządzonka, tak naprawdę nie przeznaczone do gier.
Ale przecież aplikacje są różne, o ile pamiętam. Było tu tyle gadania, że Elvenar będzie dostępny na te różne małe ......

Czyli powinni zrobić to porządnie.
Pasek boczny jak już jest w FoE, dla komputerów jednak jeszcze mniejszy, a dla tych tam... większy, żeby był w ogóle widoczny.

Ale najważniejsze, żeby COŚ wreszcie z tym zrobili, bo jak przy eventach pojawiają się 4 ikony, to ta na dole jest prawie poza możliwością kliknięcia w nią.

Kwestia zawartości zadań... wiąże się nierozerwalnie ze stroną techniczną. Konieczny jest podział zadań na KATEGORIE i zwinięcie całości w wygodny pasek.
 

Deleted User - 172852

Guest
Ale najważniejsze, żeby COŚ wreszcie z tym zrobili, bo jak przy eventach pojawiają się 4 ikony, to ta na dole jest prawie poza możliwością kliknięcia w nią.

Na "tych małych" klikanych za pomocą Puffina dwie dolne misje w trakcie eventów są poza ekranem i absolutnie niedostępne. Obrócenie urządzenia niczego nie rozwiązuje, ponieważ wtedy musiałabym wyjść z trybu pełnego ekranu. A to z kolei unieruchamia grę i nic nie można kliknąć :)
Pomysł bocznego panelu z misjami do wyboru jest godny uwagi :) Byle tylko rozwinięcie listy nie wywaliło mi znowu misji poza ekran :)
 

DeletedUser1447

Guest
Widzę tu często porównania do FoE, jednak pomyślmy, że tworzenie "universum" na patentach użytych gdzie indziej,może się u nas nie sprawdzić. A także czemu nie mielibyśmy mieć "czegoś własnego" - szczególnie podczas używania owego gameplay'u ?

Prosty przykład/przekład z życia byłby taki, że w Holandii sprawdzają się wiatraki (turbiny wiatrowe), czy w południowych Niemczech panele słoneczne, w Polsce zaś mamy potencjał w zupełnie innym źródle "energii odnawialnych" i usilne wzorowanie się zachodnimi sąsiadami nie miałoby racji bytu.

Może stworzylibyśmy coś nowego? Albo wyjdzie, albo nie wyjdzie. Gdyby pojawiła się opcja nr.2 zawsze możemy ją usunąć, prawda? Mnie osobiście często irytuje, kiedy mogę zdobyć dodatkowe bonusy (młotki i złoto) ale muszę przeklikać kilka lub kilkanaście pozycji. Jednak gdybym sobie wybierał zadanie jakie chcę na daną chwilę, byłbym zniesmaczony łatwością tego osiągania. Jednak same zmiany zadań w zależności od późniejszych epok są jak najbardziej pożądane.
 

DeletedUser626

Guest
W planach jest dużo większa przebudowa systemu zadań, ale wciąż do niej daleko, więc zmiana zadań tymczasem by nie zaszkodziła. Daję na razie [+], bo muszę się popytać o plany w tej kwestii zanim coś zgłoszę.
 
Do góry