• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Antyczne cuda i ich 24h cykle

Czy uważasz, że powinny zostać wprowadzone zmiany w Antycznych cudach?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser1381

Guest
Witam, mam taki pomysł, który funkcjonuje w bardzo wielu grach posiadających jakiś element wymagający zbierania co 24h. Otóż rozwiązanie jest bardzo proste i mam dwie propozycje:
1) zmiana czasu zbioru z 24 na 23 godziny
2) możliwość zbioru po 12 godzinach i co 12 godzin 1/2 przewidzianej dziennej produkcji danego cudu (w przypadku np. Księgi Tajemnic dopiero od 6 poziomu 1 PW co 12h, w przypadku Bezdennych wykopalisk odpowiednia do poziomu ilość zasobów, Kuźnia Bohaterów podobnie)

Uzasadnienie:
24h cykl powoduje konieczność bycia online na grze, codziennie o tej samiej porze (każde opóźnienie nawet o 1 min. powoduje konieczność dostosowania się do zmienionej pory, co w efekcie powoduje stratę raz na jakiś czas.
Uważam, że nikt nie będzie codziennie czekał godzinę krócej, aby zebrać cud, tylko po to aby zyskać przez kolejne 24 dni dodatkowy 1 bonus (a jeśli się taki znajdzie to może jeden gracz na cały świat :) )

Księga tajemnic, Bezdenne Wykopaliska czy Kuźnia Bohaterów są budowane po to aby zyskać: extra PW, zasoby czy orki; ale aby zyskiwać, najpierw trzeba wiele zainwestować, co zwróci się za (licząc na szybko)... kilka lat. Zatem cykl 24 godzinny jest dodatkowym minusem tego cudu, który można bardzo łatwo wyeliminować.
Jeśli pomoc sąsiedzka jest co 23h, to nie widzę przeszkody, aby twórcy nie mogli zmienić czasu antycznych cudów.

Jeśli coś nie dokładnie wytłumaczyłam to proszę o wyrozumiałość, chętnie sprostuję :)
Liczę, że mój pomysł spotka się z dużą aprobatą :)
 

jakub357

Łucznik
Według mnie bardzo dobry pomysł 1.

Cud oferuje na najniższych poziomach 1PW na dobę i tyle też powinno się zebrać co 24h. Lecz w teorii Księga, a właściwie radośnie podskakujący znak zapytania, wisi nad wirującym papierem dłużej. Jeśli taki system jest w Dotacji, to czemu by nie tu?
 

DeletedUser80

Guest
Cóż osobiście poszedłbym krok dalej.
Zbieramy 1 raz dziennie i już.
Reset (powiedzmy) o 1 w nocy co oznacza że odstęp może wynosić i 10 minut i 47 godzin bez straty dla gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry