• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Antyczne cuda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser860
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser860

Guest
A ja jeszcze raz dziękuje wszystkim za udział w dyskusji. mam nadzieje , że Ci co poza ta jedna komórką w kieszeni posiadają jeszcze przynajmniej jedna -wyciągną właściwe wnioski.
Graczu Lilithiem ktoś pozbawiony moralnego kręgosłupa nie jest i nigdy nie będzie dla mnie towarzyszem w życiu codziennym jak i w grze społecznościowej.
Pozdrawiam wszystkich i życzę spełnienia w grze.
 

DeletedUser1088

Guest
tak na poważnie to mam pytanie
Jak będą wyglądały teraz cuda???
jakieś dodatki, itp???
bo z tego nowego odcinka za wiele nie zrozumiałem:(
 

DeletedUser1530

Guest
jak widziałem to wychodzi na to że będzie płynny określony bonus w zależności od budynku produkcyjnego. np cud dający populacje da większy bonus populacji poprzez rozbudowę rezydencji, ratusz zwiększy bonus monet ze złotej otchłani, tajemnicza księga da więcej zasobów ze zwiadu jeśli ulepszymy warsztaty itp. krótko mówiąc im wyższe poziomy budynków tym wyższe bonusy z cudów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1088

Guest
dziękować
mam najwyższe dostępne poziomy, ciekawe o ile wzrosną;)
 

Christo

Rozbójnik
Ktoś tu swoje zdanie też zmienia widzę.
Chyba nie wiesz o czym piszesz, bo masz lipne informacje.. ale to tak jest jak się coś sobie ubzdura i ukierunkowuje swoją złość na pewnym osobniku. Nie będę tutaj na forum wylewał o co chodzi, bo swoje zdanie będąc razem z Tobą w bractwie wypowiedziałem.

Chcesz się czegoś dowiedzieć? Zapraszam na PW w grze.

Pozdrawiam
 

DeletedUser1448

Guest
ktoś wie kiedy wprowadzą te nowe bonusy do antycznych cudów ?zareklamowali już dawno i nie wiem czy już te bonusy wprowadzili i nie zauważyłem (prawdopodobne) lub przesunięte na nową rasę (proponuje tabory cygańskie)
 

Christo

Rozbójnik
ktoś wie kiedy wprowadzą te nowe bonusy do antycznych cudów ?zareklamowali już dawno i nie wiem czy już te bonusy wprowadzili i nie zauważyłem (prawdopodobne) lub przesunięte na nową rasę (proponuje tabory cygańskie)
W najnowszym odcinku InnoGames TV są na ten temat informacje. Z odcinka wynika, że są już w fazie końcowej jeśli chodzi o wzmocnienie bonusów antycznych cud. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to kliknij TUTAJ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry