• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

arcymag - jak zaakceptowac zgloszenie/podanie do bractwa?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser343
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser343

Guest
czesc
klikam. klikam i na prawde nie wiem jak z podanych zgloszen wybrac i zaakceptowac nowego czlonka.
Podpowiedzcie prosze - to jest niestety malo intuicyjne....:)
 

DeletedUser

Guest
jeśli masz uprawnienia to przy widoku zgłoszeń są zafajkowane zielone jako akceptacja i czerwony krzyżyk jako odrzucenie.
 

DeletedUser343

Guest
jestem arcymagiem - wiec mam uprawnienia, niestety zielonej fajki nie ma - przy nazwie gracza po lewej stronie jest kopertka "zaproszenie" a po prawej - czerwony krzyzyk "odrzuc" :(
 

DeletedUser79

Guest
Jeśli obok zaproszenia niema zielonej "fajeczki" to znaczy, że zaproszenie zostało wysłane przez kogoś z bractwa - wtedy to osoba, która została zaproszona może podjąć decyzję o przyjęciu zaproszenia (wtedy możesz tylko anulować zaproszenie). Druga sytuacja to jak ktoś sam się zgłasza do bractwa, wtedy Ty możesz podanie zaakceptować lub odrzucić.
 

DeletedUser110

Guest
A może Twoje bractwo ma już max ludzi = 25 i to dlatego nie da się zaakceptować nowego?
 

DeletedUser79

Guest
Jeśli jest osiągnięty limit członków w bractwie, to nie da się wysłać zaproszenia, ani samemu się zgłosić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry