• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Arendyll nie działa

  • Rozpoczynający wątek radiradi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak w temacie.

"Błąd serwera" na pasku postępu (Firefox, Opera, Chrome w najnowszych wersjach)
 

DeletedUser

Guest
Przed 20 sekundami Win jeszcze działał - może to część niezapowiedzianej aktualizacji :D

Hmmm, Win u mnie dział nadal - mam nieodparte wrażenie , że niedługo ujrzymy wyzwanie w 2 wersjach - jedna działa , druga uniemożliwia dostęp do serwera wybrańcom.
 

Hassano

Łucznik
już myślałem że chodzi o mini event z medalami ale chyba jednak nie :( swoją droga jak oni nie chcą nas informować o niczym to teraz ciche aktualizacje to będzie norma i już w ogóle do ładu nie dojdziemy
 

Nusion

Kapłan
Właśnie się dowiedziałam, że niektórzy mogą wejść na Winyandor... więc błąd nie dotyczy każdego.
Na becie w zeszłym tygodniu była taka sama sytuacja, błąd serwera wyskakiwał tylko u części graczy...
 

DeletedUser3830

Guest
Felyndrall nie wchodzi, sprawdzone na 2 przeglądarkach..
 

DeletedUser1825

Guest
Arendyll nie działa na chrome i w apce - "bład serwera" i "ups coś poszło nie tak". Póki co Winyador działa...
 

DeletedUser1091

Guest
U mnie błąd serwera na Arendyll (chrome) i na tel - apka - w apce - ups coś poszło nie tak.
 

DeletedUser2564

Guest
Arendyll i Winyandor nie działa na wsyzstkich mozliwych przegladarkach i na apce :(
 

DeletedUser3832

Guest
Ja także mam problem z zalogowaniem się na Arendyll. Na innych serwerach nie ma takiego problemu.
 

DeletedUser392

Guest
A chyba już działa bo loguję się z Apki i na przeglądarkach. Na W jest nadal problem.
 

DeletedUser2359

Guest
No ileż to można czekać? Winyandor nie działa ani na aplikacji ani w wersji przeglądarkowej od dobrej godziny (a pewnie i dłużej, zanim próbowałem się zalogować). Kiedy to naprawicie? Gdzie informacja od zespołu?
 

Sorcha

Rycerz
Fel działa (na przeglądarce), właśnie o 12:00 weszły Wyzwania! na pozostałych nie gram to trudno powiedzieć!
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Był chwilowy problem z logowaniem, ale został od razu zauważony i naprawiony.
 
Do góry