• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd logiczny - zadania z krasnoludzkimi towarami po sprzedaży Portalu [8798]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Jak w tytule. Technicznie to chyba nawet nie jest błąd. No ale jeśli wykonało się w pewnym momencie zadanie 'sprzedaj portal', to się po pierwsze pozbywamy możliwości produkcji miedzi i granitu, po drugie, wszystko co zostało zgromadzone w Portalu idzie w kosmos. Można, owszem odbudować Portal i produkować miedź i granit, tylko po co?
Dodam, że przeklikałem pętlę po sprzedaży portalu, zgodnie z zadaniem (wcześniej sprzedałem portal dla odzyskania miejsca, potem go odbudowałem na poziomie 1). No i widzę te 'zgromadź 8000 granitu' czy te inne.
Bes sęsu.
 

DeletedUser62

Guest
To prawda brak tu logiki :( Zadanie glowne po wejsciu w epoke Wrozek nakazuje sprzedaz portalu krasnoludow po wykonaniu tego powinny zniknac zadania powtarzalne typu "uzbieraj iles tam granitu czy tez miedzi" . Totalna glupota programistow :(
 

DeletedUser

Guest
Zostanie to zmienione prawdopodobnie w wersji 1.2. Jeżeli usuniemy Portal Krasnoludów to wytworzone towary nadal będą dostępne ;]
 

DeletedUser

Guest
@DamYan Ale chyba nie rozumiesz... Skoro zadanie każde nam zburzyć portal, to:
1. Przestają działać kopalnie i manufaktury krasnoludów, bo żadna droga do niego nie może już prowadzić!
2. Skoro nie działają te budynki, to jakim cudem mają cokolwiek wyprodukować do zadania?
Te zadania z momentem wyburzenia portalu krasnoludów powinny z automatu wylecieć bezdyskusyjnie, bo ich wykonywanie jest po prostu niemożliwe bez ponownego wybudowania portalu. A wielkość nowych budynków produkcyjnych jest taka, że trzymanie obu ras jest totalną głupotą.
 

DeletedUser

Guest
Macie rację, akurat nawiązywałem tylko do tych towarów. A tu dowód:
When deleting Guest Race Portals, the race-specific Goods are no longer deleted

Coś w zadaniach w 1.2 będzie zmieniane
The storyline quest requiring to sell the Dwarven Portal has been changed into a declineable, non-repeatable quest
Okaże się wszystko w changelogu 1.2 :)
 

DeletedUser

Guest
Ale jesteś świadom, że wiele osób już dawno ten quest "zaliczyła", bo to jeden z pierwszych u wróżek? U mnie topka bracwa już ma postawione portale wróżek albo buduje Farmy Dnia lub Nocy ;) Tym samym za każdym razem obecnie i tak muszą te powtarzalne z krasnoludów "przeklikać", a stawiać w obecnej sytuacji ponownie dla nich portal krasnoludów, gdy już farmy wróżek stawiają - to kompletny bezsens. Te questy muszą w takiej sytuacji wylecieć bo nie pasują zupełnie już do wątku głównego. To równie sensowne jak kazać budować Spitfire'a, choć możemy F16 ;)
 

DeletedUser580

Guest
U mnie pętla z zadaniami wygląda jakby była podwójna, bo te same zadania mi się powtarzają w jednym "obrocie" zadań.
Ewidentnie ktoś dodał zadania z nowej ery i nie skasował z poprzedniej.

Mam nawet taką pocieszną różnicę w zadaniu "kasa + młotki": jeden raz mam zbierz "200K" złota, a drugi raz "20 0000". Jak to pierwszy raz zobaczyłam, to myślałam, że chodzi o 20k przez tą śmieszną spację... ;) Jak zwykle widać staranność, dokładność, sumienność. ;) Albo ten kto to robił jest niechlujny, albo się za bardzo spieszył. Żadne nie jest usprawiedliwieniem.
 

DeletedUser449

Guest
Nie lepiej by zadanie wykrywało że w mieście nie ma żadnego portalu krasnoludów i że są spełnione warunki do odebrania nagrody? Nie sądzę, żeby to było tak trudne to zrobienia, po prostu negacja "posiadaj portal krasnoludów".
 

DeletedUser62

Guest
na STARY komplet zadan powtarzalnych zostal nalozony NOWY zestaw i sierota-programista nie dokonczyl prawidlowo kodu, :( wiec sie "powalilo":mad:
 

Rudolf

Zwiadowca
Po aktualizacji do wersji 1.2 nadal problem występuje, ale u graczy z rasą elfów. U grajacych ludzmi tego nie ma.
 

Lamiiaa

Zwiadowca
potwierdzam, u elfów zadania powtarzalne dziwnie się powtarzają...
nawet zadałam sobie trudu spisać te niby powtarzalne zadania i reguły w tym zero :)
23ts5yx.jpg
 
Do góry