• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Błąd nazwy badania

Christo

Rozbójnik
Witam,

Przy nowej aktualizacji 1.18 lub wcześniej (choć wydaje mi się, że jednak przy nowej) jest błędna nazwa badania. Krasnoludy jednak już były.. jakieś 3 rozdziały temu :)

Pozdrawiam
Christo
 

Załączniki

  • elvenar blad nazwy badania.JPG
    elvenar blad nazwy badania.JPG
    78 KB · Wyświetlenia: 18

Seidhewedd

Wędrowiec
Bo to jest ulepszona krasnoludzka manufaktura na modłę Leśnych Elfów. Nazwa może przydługa, ale nie jest błędna.
 

Christo

Rozbójnik
Bo to jest ulepszona krasnoludzka manufaktura na modłę Leśnych Elfów. Nazwa może przydługa, ale nie jest błędna.
Jeśli jest tak jak mówisz to błąd jest w badaniu marmuru i drewna. Przecież zawsze tak było, że początek nazwy jest taki sam (oprócz w orkach, gdzie przy magicznym pyle jest goblińska).
 

Seidhewedd

Wędrowiec
A faktycznie, twórcy są niekonsekwentni w nazewnictwie :) Na manufakturę stali zwróciłam uwagę, bo ktoś już wcześniej poruszał temat przydługiej nazwy.
 

DeletedUser580

Guest
Nie twórcy są niekonsekwentni tylko nasi tłumacze.
 

Christo

Rozbójnik
W środę utworzyłem temat i do tej pory żaden z adminów nie raczył odpowiedzieć na ten temat. Czy to są jakieś kpiny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Odpowiedzi udzielili już inni Gracze, jeśli potrzebne jest potwierdzenie, to było też już przeze mnie podawane na forum.

dragomira napisał:
Co do technologi "Krasnoludzka manufaktura stali Leśnych elfów", jest to faktycznie długa nazwa, może też nieco myląca dla osób nieznających historii gościnnych ras (Krasnoludy miały specjalną manufakturę stali, a Leśne Elfy stworzył jej ulepszoną wersję), ale póki co musi zostać. Szukamy rozwiązania tej kwestii, aby nie tworzyć takich "potworków" w nazewnictwie, bo z każdą rasą będzie ich więcej.

W tej kwestii zmieniło się tyle, że niedługo nazwy manufaktur zostaną przebudowane, aby różnice był wyraźniejsze.
 
Do góry