• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd w ładowaniu wiadomości

alibi

Wędrowiec
Po kliknięciu w ikonkę wiadomości długo się ładuje aby po chwili wyrzucić z gry, czasem udaje się załadować wiadomości po bardzo długim ładowaniu, nie jest to odosobniony przypadek bo sporo ludzi z bractwie ma ten sam problem , nawet przy zmianie przeglądarki pojawia się ten sam problem . Jest to bardzo uciążliwe gdy bierzemy udział w łańcuszkach wymiany pw.
 

Nusion

Kapłan
Potwierdzam, mnie wprawdzie nie wywala z gry, ale swoje trzeba odczekać zanim się wiadomości otworzą.
Na becie działa normalnie, więc to chyba nie z bety przywędrowało.
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie również zamula otwieranie poczty - to już otwieranie koperty z ponad 200 wpisami w niej szybciej się otwiera
Trzech graczy z mojego bractwa pisali mi o tym samym problemie
 

Gargamel2

Wędrowiec
Sytuacja z otwieraniem "wiadomości" trwa już od dłuższego czasu. Z tego co wiem, niektórzy nie mogą wcale otworzyć wiadomości.
Warto zainteresować się tym problemem, bo niestety spowalnia grę. Zaznaczam, że dzieje się to na I i II świecie. Wiem, że były te błędy zgłaszane ale jak do tej pory brak reakcji!!!!
 

Izabella600

Wędrowiec
Ja tez potwierdzam . Na S1 i S2 nie da sie po prostu grać . Na S3 jest prawie ok , bo wiadomości jednak z sekundowym opóźnieniem sie ładują , ale to mozna przeboleć . No i do tego nie wyrzuca z gry jak ktoś jednoczesnie wiadomość pisze .
Mam pytanie - Kiedy ten denerwujący mocno błąd bedzie naprawiony ?
 
Do góry