• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd w promocjach

Tolka1345

Zwiadowca
Witam chciałam skorzystać z promocji która właśnie się zaczęła i kupić podstawę do Feniksa zmierzchu ale nie mogę ponieważ wyskakuje taki komunikat dodam tylko że mam postawionego już takiego Fenka na 10 poziomie może dlatego się promocja gryzie, jednak mam to w nosie jest promka i chce Go dostać :) 341042825_1157012862359890_28781135724798086_n.jpg
 
Jak juz naprawia te promocje, to doslownie kazdemu zalecam kupno podstawki Feniksa Zmierzchu :) Czy kupicie tez artefakty, czy nie, to juz indywidualna sprawa kazdego gracza, ale dodatkowa podstawke warto miec, tym bardziej ze 1000 diamentow to naprawde nie majatek. Kiedys w koncu artefakty do Feniksa Zmierzchu beda tez w Iglicy, wiec te podstawke na pewno da sie kiedys wykorzystac. Bez wdawania sie w zbytnie szczegoly napisze, ze Feniksa Zmierzchu uwazam za budynek dokladnie tego samego kalibru co brunnera. Niewybaczalnym bledem byloby nie skorzystac z takiej okazji i nie dokupic tej podstawki :)
 

Vorian Atryda

Wędrowiec
Jak juz naprawia te promocje, to doslownie kazdemu zalecam kupno podstawki Feniksa Zmierzchu :) Czy kupicie tez artefakty, czy nie, to juz indywidualna sprawa kazdego gracza, ale dodatkowa podstawke warto miec, tym bardziej ze 1000 diamentow to naprawde nie majatek. Kiedys w koncu artefakty do Feniksa Zmierzchu beda tez w Iglicy, wiec te podstawke na pewno da sie kiedys wykorzystac. Bez wdawania sie w zbytnie szczegoly napisze, ze Feniksa Zmierzchu uwazam za budynek dokladnie tego samego kalibru co brunnera. Niewybaczalnym bledem byloby nie skorzystac z takiej okazji i nie dokupic tej podstawki :)
U mnie nie działa, artefakty też
 

Załączniki

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    90 KB · Wyświetlenia: 4

Deleted User - 198835

Guest
U mnie górny rządek promo działa normalnie - jedynie trzy dolne propozycje wykazują błąd
 
Jesli jest w ofercie kupna to tak, mozna. Na tej samej zasadzie dokupowalem kiedys podstawke do Piernikowego domku, choc juz 2 takie budynki mialem w miescie. Z podstawka do Feniksa Zmierzchu bedzie identycznie, oczywiscie kiedy juz naprawia ten blad i te oferty beda dzialac :)

EDIT: naprawili oferte i wlasnie dokupilem te podstawke pomimo posiadania 3 wymaksowanych Feniksow Zmierzchu w miescie, wiec potwierdzam jeszcze raz, ze to dziala :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry