• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd wiadomości - wylogowywanie podczas pisania

Wojtek90

Zwiadowca
Dzisiaj była jakaś niezapowiedziana aktualizacja około godziny 10:30, pewnie coś wprowadzali jakieś poprawki, ale pojawił się nowy błąd:
podczas gdy piszesz wiadomość, a ktoś inny wyślę w tym czasie wiadomość do Ciebie (podczas gdy Ty jeszcze piszesz) to wyskakuje błąd: "Nie można przetworzyć informacji" i przelogowuje Cię w grze, oczywiście przy tym tracisz to co napisałeś w wiadomości i musisz jeszcze raz pisać.
Dwa razy mi się tak przytrafiło w ciągu ostatniej godziny, pisałem wiadomość i nagle błąd, przelogowuje i widzę że jest wiadomość z bractwa. Ale dopiero za drugim razem zauważyłem wzór, bo znowu pisze wiadomość, po lewej stronie widzę że na kopercie pojawiła się wiadomość i bum, znowu błąd i przelogowanie. Także wnioskuje stąd że jeżeli piszę się wiadomość a ktoś do Ciebie wyśle w tym czasie wiadomość to jest jakiś zgrzyt. Jeżeli ktoś zauważył coś podobnego to piszcie.
Błąd zauważony na przeglądarce, nie wiem jak na wersji mobilnej.
 

Charlene

Szef kuchni
Ja to bodajże wczoraj, albo przedwczoraj zauważyłam na przeglądarce. Weszłam raz na ruski rok i akurat przy pisaniu wiadomości mnie wywaliło z gry. Na apce nic się nie dzieje.
 
Do góry