• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Błędne wyświetlanie grafik krasnoludzkich budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser234
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser234

Guest
http://i.imgur.com/1aVOCgM.jpg
Lewy, górny i dolny róg - niektóre rezydencje chcą być lepsze od innych.
Mozilla Firefox, Windows 8, etc.


Teraz zobaczyłem, że to nie tylko rezydencje, kupiec też chce być bardziej widoczny. Ale jego to w sumie można zrozumieć.
 

DeletedUser363

Guest
Wersja gry: v1.1.8-(3279cc5) (2016-03-15 13:48)
Świat gry: PL 2
Przeglądarka + wersja: Wersja 49.0.2623.75 (64-bit)
Wersja Flash Playera: Najnowszy dla tej wersji Chrome
System operacyjny: Fedora 23 x86_64 na jądrze 4.4.2-301
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: ampH
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: 2/5

Opis sytuacji:
Budynki krasnoludzkie (zaobserwowałem jedynie u ludzi) nachodzą na siebie, przez co błędnie się wyświetlają graficznie.

Spodziewane działanie:
Wszystko powinno się ładnie wyświetlać.

Kroki do odtworzenia błędu
1. Zaloguj się do gry na świecie 2
2. Odwiedź kogoś, kto ma krasnoludzkie budynki
3. Sprawdź czy wszystko się dobrze wyświetla, jeśli tak to wróć do punktu drugiego - u kogoś coś będzie źle.

Zrzut ekranu z widocznym błędem:

5js0nk.png

Swoją drogą changelog pokazuje coś takiego:
wileu9.png

U kogoś jeszcze te błędy jeszcze występują?
 

DeletedUser234

Guest
@ampH Może deweloperzy żyją w linii czasowej w której poruszają się w drugą stronę, tzn. ich przeszłość to nasza przyszłość i na odwrót. Wtedy to by miało sens, bo przecież u nas tego błędu nie było, a teraz jest - czyli u nich był, a potem znikł.
 

DeletedUser580

Guest
U mnie u sąsiadów jest "dyskoteka": kawałki budynków migają naprzemiennie.
Na mapie natomiast ładują mi się tylko krawędzie prowincji, bez środków (są granatowe). Albo odwrotnie: środki, ale bez krawędzi (są żółte, jak część nieodkryta mapy).
 

DeletedUser363

Guest
Właśnie, czy w ogóle ktoś ten błąd widział wcześniej? U mnie - jak to zostało zauważone przez @Mamokupmiglany - nie było wcześniej tego problemu, pojawił się dopiero po aktualizacji, która miała niby ten problem usunąć. A nie wierzę, że ani razu nie zwróciłem na to uwagi. :)
 

DeletedUser363

Guest
Czyżby changelog przygotowany już na wersje 1.2, bo po testach na 1.1 widzieli, że się te błędy pojawią? :D A tu zonk, ktoś błąd popełnił i changelog dla 1.2 wrzucił jako 1.1? :p
 
Do góry