• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błędny wynik bractwa [10449]

astoN-

Rozbójnik
Według notki w grze wynik bractwa to suma punktow wszystkich towarzyszy, ale tak nie jest. Policzylem i suma towarzyszy u nas jest o okolo 70k punktow wyzsza, zapewne nie zalicza punktow z turniejów, dzisiaj sie zakonczyl turniej 4 osoby u nas w top8 i nie przybylo nam nic punktow... liczylem w inny bractwie i tez sporo brakuje, serwer Arendyll bractwa z top3
 

DeletedUser37

Guest
Cześć :)

Faktycznie, z początku myślałem że może gdzieś się pomyliłeś w obliczeniach albo Ci gdzieś jakaś cyferka uciekła, ale masz racje, Wam brakuje jak piszesz ~70k punktów, u mnie w Bractwie 10k z groszami.

Wydaje mi się że punkty zdobyte w turniejach nie są wliczane do rankingu Bractw albo jest jakiś błąd w obliczeniach.
 

DeletedUser626

Guest
Przeliczyłam punkty w 2 losowych Bractwach i wyglądają ok, ale w komentarzach @astoN- napisał, że błąd nie jest naprawiony. Moglibyście podać przykład Bractwa z błędną punktacją?
 

DeletedUser954

Guest
Przeliczyłam punkty w 2 losowych Bractwach i wyglądają ok, ale w komentarzach @astoN- napisał, że błąd nie jest naprawiony. Moglibyście podać przykład Bractwa z błędną punktacją?
Clydon na świecie W. Według moich obliczeń (sprawdzone 3x) mamy łącznie 1265967 pkt, tymczasem w rankingu bractw 1258069.
 

DeletedUser37

Guest
Cześć :)

A np. moje, świat Arendyll - Liga Wolnych Kupców, według rankingu bractw mamy 871453 punkty a po podliczeniu punktacji członków wychodzi 884561, różnica 13108 punktów.
 

astoN-

Rozbójnik
w 2 losowych bractwach to sie moze zgadzac jak nikt nie walczy w turnieju.... przeciez napisalem, ze w bractwach z top 3 Arendyll, nic sie nie zmienilo, po ostatnim turnieju roznica u nas wzrosla do ponad 87k punktow
 

DeletedUser626

Guest
Sprawdzałam Bractwa biorące udział w Turniejach, ale Liga Wolnych Kupców faktycznie ma coś niedoliczone, zgłosiłam więc do sprawdzenia.
 

DeletedUser626

Guest
To już działka programistów, ja potwierdziłam, że ranking jest nadal liczony źle i przekazałam im dane do sprawdzenia. Teraz skonsultują to z projektantami gry, aby się upewnić jak ranking powinien być liczony i wg. tych wytycznych go będą naprawiać. :)
 

DeletedUser626

Guest
Tak, była wgrana we wtorek wstępna poprawka, ale naprawiła tylko część rankingów. Dzisiejsza aktualizacja powinna naprawić resztę, ale jeszcze to sprawdzamy, jeśli znajdziecie jakieś nieprawidłowości to proszę o informację.
 
Do góry