• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bazowa produkcja jednostek w D222

Borystenes

Wędrowiec
Działanie D222 w zakresie wojska polega na zwiększeniu bazowej produkcji jednostek o współczynnik zależny od stopnia cudu. Ale jak rozumieć tą "bazową produkcję jednostek"? Chodzi po prostu o rozmiar grupy szkoleniowej? A jeśli tak, to przed rozbudową D222 pewnie warto rozwinąć bastion i grzybki?
 

Tajniakos

Paladyn
D-222 Daje dodatkowe jednostki za każdym razem w ilości zależnej od stopnia rozbudowy cudu. Gdy zbierzesz jakieś jednostki z Koszar, Terenów treningowych bądź Obozu najemników i jest to ilość zależna od rozmiaru grupy szkoleniowej w trzech typach budynków w, których trenujemy wojska. Bonus zwiększa się z każdą rozbudową budynków mających wpływ na rozmiar tej grupy :)
 

Borystenes

Wędrowiec
A więc lepiej zacząć od rozbudowy grzybków i bastionu, bo to znacznie tańsze od podciągania D222 na wyższe poziomy. Dzięki za wyjaśnienie!
 

Borystenes

Wędrowiec
Ja już mam D222 na 11. poziomie, a do tego 6 zbrojowni na 35. Zastanawiałem się tylko, czy nie lepiej podciągnąć najpierw bastion i grzyby, bo dalsze rozbudowy D222 są drogie.
 

BlossomValvi

Łucznik
Bastion olej kosztowo wyjdzie podobnie a niewiele daje, zamiast tego lepiej przelej to pw w grzybki* lub w d222

Przy czym D222 daje % za darmo do produkowanej ilości wojska a nie grupy treningowej - to ważne bo na przeglądarce można regulować ilość produkcji!

*do grzybków warto dostawić dużo małych zbrojowni (poziom maks 4 rozmiar 2x2) szybko się je buduje i można poupychać oraz nie żal kasować - w ten sposób spokojnie przebijesz bonus z bastionu bo taka zbrojownia to + kilku ludkow oraz 4*poziom grzybków do grupy szkoleniowej
Zaleta taka ze można rownolegle pakować pw w grzybki oraz budować zbrojownie :) błyskawicznie rośnie grupa
 

Borystenes

Wędrowiec
Bastion olej kosztowo wyjdzie podobnie a niewiele daje, zamiast tego lepiej przelej to pw w grzybki* lub w d222

Przy czym D222 daje % za darmo do produkowanej ilości wojska a nie grupy treningowej - to ważne bo na przeglądarce można regulować ilość produkcji!

*do grzybków warto dostawić dużo małych zbrojowni (poziom maks 4 rozmiar 2x2) szybko się je buduje i można poupychać oraz nie żal kasować - w ten sposób spokojnie przebijesz bonus z bastionu bo taka zbrojownia to + kilku ludkow oraz 4*poziom grzybków do grupy szkoleniowej
Zaleta taka ze można rownolegle pakować pw w grzybki oraz budować zbrojownie :) błyskawicznie rośnie grupa

To sensowna rada, ale bastion już mam na 6. poziomie, a małe zbrojownie nie wchodzą w rachubę, bo co i rusz brakuje mi orków, a poza tym mam strasznie mało miejsca.
 
Do góry