• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Black Week

Seviper

Tancerz ostrzy
sa budynki za diamenty
np. przytulna chatka
przynajmniej ja narazie nic nie kupuje
 

Załączniki

  • Elvenar_2021-11-26-16-26-16.jpg
    Elvenar_2021-11-26-16-26-16.jpg
    534,5 KB · Wyświetlenia: 34
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Ja przygarnęłam na razie 3 zbrojmistrzów :) ale czekam na artefakty albo zestawy budynków i ekspansję :)
 

Koval92

Kapłan
Nie wiem co mysleć o tym, że daily z 2019 które było do zdobycia w ilościach hurtowych jeśli ktoś sobie otwierał skrzynki w dany dzień, jest w 2021 okazją czarnopiątkową za 1200 diamentów
 

Charlene

Szef kuchni
Nie wiem co mysleć o tym, że daily z 2019 które było do zdobycia w ilościach hurtowych jeśli ktoś sobie otwierał skrzynki w dany dzień, jest w 2021 okazją czarnopiątkową za 1200 diamentów
A co w tym złego? Wszystko jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić. Jak ktoś chce to kupi.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Jest kolejna oferta, zestawy budynków ewolucyjnych +9artefaktów, ale i same artefakty (w tym do feniksów).
 

Ovocko

Rycerz
Wklejajcie jak wam wyskoczą jakieś inne opcje
Budynki eventowe za kasę - sowa, księżycówka i chatka
I trzy książki z artefaktami do feniksów

Na razie wziąłem schematy, zawsze to 30 diamentów do przodu a mam większe przemeblowanie i nie chce mi się czekać aż brakujące wpadną z turnieju.
No i liczę na promocję na ekspansje :)
 

Charlene

Szef kuchni
320 zł za Księżycowego Niedźwiedzia
Team Elvenar, dzisiaj jest Black Friday a nie Prima Aprilis
Bez przesady. Masz możliwość zakupienia drugiego takiego samego budynku, który kosztuje w evencie ok 400zł a nawet więcej jeśli nie idzie losowanie. Wiem co piszę, bo jestem doświadczona w powielaniu budynków ;) Można dyskutować, który się bardziej opłaca, ale cena i tak jest niższa niż normalnie.
 
Do góry