• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Black Week

Klops

Rozbójnik
Jestem zachwycona schematami, tego mi brakowało obecnie, już 2 razy mialam ofertę z mimi.
Jak na razie jedyny item warty uwagi i w przystępnej cenie:diamond::diamond::diamond:
Ja przygarnęłam na razie 3 zbrojmistrzów :) ale czekam na artefakty albo zestawy budynków i ekspansję :)
Na szczęście zbrojmistrze regularnie w "sporych" ilościach wyskakują mi ze skrzynek w Iglicy na iglicówkach. Ale na ekspansje tak z -20% to czekam straszliwieo_O, a zestawami budynków nie pogardzę jak się pojawią:)
 

Charlene

Szef kuchni
Jak na razie jedyny item warty uwagi i w przystępnej cenie:diamond::diamond::diamond:

Na szczęście zbrojmistrze regularnie w "sporych" ilościach wyskakują mi ze skrzynek w Iglicy na iglicówkach. Ale na ekspansje tak z -20% to czekam straszliwieo_O, a zestawami budynków nie pogardzę jak się pojawią:)
Mi się najbardziej marzy Zestaw Karnawałowy i czekam już rok, ale nie chcą go dać ;( a tak by mi ułatwił życie.... Zestaw Sów był chyba na BF w tamtym roku, albo na wyprzedaży styczniowej, więc może.... Właśnie mam sporo powielaczy i oświeconych, ale swobodnych o połowę mniej i coś mi ostatnio nie wpadali zbrojmistrze, więc się skusiłam i gdyby ponowili ofertę, to zrobię to znowu ;)
 

Klops

Rozbójnik
Mi się najbardziej marzy Zestaw Karnawałowy i czekam już rok, ale nie chcą go dać ;( a tak by mi ułatwił życie.... Zestaw Sów był chyba na BF w tamtym roku, albo na wyprzedaży styczniowej, więc może....

Wiem, że nie ma opcji bo to świeży zestaw - ale jakby dali Dwór Pielgrzyma:eek: Karnawałowy też biorę z miejsca... Ale na razie niestety, mehh, tylko sobie marzę, bo oferty takie, że szkoda marnować diaxy.
 

Deleted User - 198835

Guest
Schematy rozbudowują magiczne rezydencje i warsztaty a te kosztują 300 diamentów , więc promo to tylko 10% - niewielka łaska w taki dzień :)
 

Ovocko

Rycerz
Schematy rozbudowują magiczne rezydencje i warsztaty a te kosztują 300 diamentów , więc promo to tylko 10% - niewielka łaska w taki dzień :)
Tak, ale jak potrzebujesz kilka na cito to zawsze coś.
Osobiście liczę na promocję na ekspancję, przydała by się jedna a do kolejnej "zwykłej" obniżki pewnie z miesiąc czasu
 

Deleted User - 198835

Guest
No na promo na expansję , to pisałbym się , bo mam do zdobycia te ostatnio dodane 2 expansje - 18K i 18,5K diamentów
Ale wcześniej przydałoby się większe promo na diamenty:)
 

Illu

Wędrowiec
To ja może wrzucę łyżkę dziegciu do tej beczki miodu ;)
Cały ten Black Week to jest może i jakaś promocja, ALE..
319,99 PLN za podstawkę i -no fakt komplet artefaktów - do miśka, sowy i chatki?
Trochę drogo ;)
Promki za diaxy pomijam, bo to już według uznania każdego. Jeśli ktoś uzna, że warto to OK :)
Ale za ponad 3 stówy to można kupić kilka gier.
Np. dziś można Wieśka 3 za 30 PLN dostać, albo C 2077 za stówkę.
Chcę tylko pokazać jaki jest rozrzut cenowy, gdzie płaci się 3-10x więcej za jeden budynek niż za pełnoprawną grę.
Ale dość malkontenctwa.
Mimo wszystko ja nie mam zamiaru korzystać, wolę zdobyć spokojnie w trakcie gry (choć akurat te budynki z promki to leżą u mnie w inwentarzu) ;)
Zresztą wychodzę z założenia, że gram z tym co zdobędę, a nie kupię :)
I tu się pożegnam, bo pewnie bana dostanę :)
 

Charlene

Szef kuchni
To ja może wrzucę łyżkę dziegciu do tej beczki miodu ;)
Cały ten Black Week to jest może i jakaś promocja, ALE..
319,99 PLN za podstawkę i -no fakt komplet artefaktów - do miśka, sowy i chatki?
Trochę drogo ;)
Promki za diaxy pomijam, bo to już według uznania każdego. Jeśli ktoś uzna, że warto to OK :)
Ale za ponad 3 stówy to można kupić kilka gier.
Np. dziś można Wieśka 3 za 30 PLN dostać, albo C 2077 za stówkę.
Chcę tylko pokazać jaki jest rozrzut cenowy, gdzie płaci się 3-10x więcej za jeden budynek niż za pełnoprawną grę.
Ale dość malkontenctwa.
Mimo wszystko ja nie mam zamiaru korzystać, wolę zdobyć spokojnie w trakcie gry (choć akurat te budynki z promki to leżą u mnie w inwentarzu) ;)
Zresztą wychodzę z założenia, że gram z tym co zdobędę, a nie kupię :)
I tu się pożegnam, bo pewnie bana dostanę :)
Rozrzut cenowy? Przesadzasz. Podejrzewam, że przeciętny palacz wydaje tyle w ciagu miesiąca na papierosy. Są ludzie dla których 300 zł to duża kwota a są tacy, dla których to grosze. Tak grosze. Mam kolegę, który wydaje po 2-3 tysiące na zestawy klocków Lego, jakieś kolekcjonerskie czy coś a z kolei inny kupuje zawsze bilety VIP na największe koncerty. Im też powiesz, że to rozrzut cenowy? Jeśli utrzyma się tendencja w Iglicy, to te budynki będą do dostania za free, ale pewnie za jakiś czas, więc teraz jest szansa na zdobycie takiego i ewentualnie można dyskutować który się najbardziej opłaca. Biorąc pod uwagę ceny zdobycia ich w eventach, to i tak wypadają taniej. W tym wątku raczej fajnie by było czytać o tym, co jest pożyteczne z tych ofert w grze a nie pisać, jak jest ,,drogo”, bo to pojęcie względne.
 

Klops

Rozbójnik
To ja może wrzucę łyżkę dziegciu do tej beczki miodu ;)
Cały ten Black Week to jest może i jakaś promocja, ALE..
319,99 PLN za podstawkę i -no fakt komplet artefaktów - do miśka, sowy i chatki?
Trochę drogo ;)
Promki za diaxy pomijam, bo to już według uznania każdego. Jeśli ktoś uzna, że warto to OK :)
Ale za ponad 3 stówy to można kupić kilka gier.
Np. dziś można Wieśka 3 za 30 PLN dostać, albo C 2077 za stówkę.
Chcę tylko pokazać jaki jest rozrzut cenowy, gdzie płaci się 3-10x więcej za jeden budynek niż za pełnoprawną grę.
Ale dość malkontenctwa.
Mimo wszystko ja nie mam zamiaru korzystać, wolę zdobyć spokojnie w trakcie gry (choć akurat te budynki z promki to leżą u mnie w inwentarzu) ;)
Zresztą wychodzę z założenia, że gram z tym co zdobędę, a nie kupię :)
I tu się pożegnam, bo pewnie bana dostanę :)
Musimy pamiętać, że IG to niemiecka firma, a tak to już bywa, że gry, które zawierają mikropłatnosci dostosowują pułap cenowy do macierzystego rynku, stąd poniekąd, absurdalne dla nas ceny. Poza tym pieniążki z takich eventów, mają także za zadanie zasilić dalszy, długofalowy rozwój gry. Dlatego, też porównywanie dajmy na to Forza Horizon 5 do oferty Ewolucyjnych+artefakty mija się z celem (mimo, że dla mnie wybór jest oczywisty:)). Poza tym, jak już ktoś wspomniał przedmioty są warte tyle ile ktoś za nie zapłaci.
Mnie nie martwią ceny (nie mam zamiaru wydawać złotoweczki), martwi mnie strasznie uboga i nieciekawa oferta. Wczorajsze promki się kończą, mam nadzieję, że IG nas zaskoczy, bo jak na razie jestem delikatnie rozczarowany:confused:
 

Illu

Wędrowiec
Ech..
No to może odpowiem.
Pierwsze co się nasuwa po Twojej odpowiedzi, to właśnie dzielenie ludzi na tych których stać i na tych dla których to jednak dość spory wydatek.
I powiedz mi teraz, jak mają się poczuć ci gracze, którzy grają tak, że ich poziom odzwierciedla to co zdobyli GRAJĄC i czujących satysfakcję z tego, że po - w pewnym sensie - trudach, zdobyli to co chcieli zdobyć. A potem widzą, że ktoś z marszu - kogo stać - kupuje sobie na lajcie to, o co musieli się trochę natrudzić i postarać.
Owszem, masz rację w tym, że jeśli ktoś ma hobby, na które potrafi wydać kupę kasy, to jest to jak najbardziej OK.
Sam potrafiłem wydać na koncert sporo kasy (klocków nie zbieram), ale to nie o to tu chodzi.
Z koncertu, czy z kupieniem sobie czegoś -vide klocki LEGO - jest satysfakcja, są wspomnienia. To wszystko jest fajne.
Ale nie o to chodziło w moim poście.
Krótko mówiąć, chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że ceny budynków są za drogie, w porównaniu do cen kompletnych gier (w moim przykładzie gry z całym światem) , które masz na własność.
Pozdrawiam :)
 

Charlene

Szef kuchni
Ech..
No to może odpowiem.
Pierwsze co się nasuwa po Twojej odpowiedzi, to właśnie dzielenie ludzi na tych których stać i na tych dla których to jednak dość spory wydatek.
I powiedz mi teraz, jak mają się poczuć ci gracze, którzy grają tak, że ich poziom odzwierciedla to co zdobyli GRAJĄC i czujących satysfakcję z tego, że po - w pewnym sensie - trudach, zdobyli to co chcieli zdobyć. A potem widzą, że ktoś z marszu - kogo stać - kupuje sobie na lajcie to, o co musieli się trochę natrudzić i postarać.
Owszem, masz rację w tym, że jeśli ktoś ma hobby, na które potrafi wydać kupę kasy, to jest to jak najbardziej OK.
Sam potrafiłem wydać na koncert sporo kasy (klocków nie zbieram), ale to nie o to tu chodzi.
Z koncertu, czy z kupieniem sobie czegoś -vide klocki LEGO - jest satysfakcja, są wspomnienia. To wszystko jest fajne.
Ale nie o to chodziło w moim poście.
Krótko mówiąć, chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że ceny budynków są za drogie, w porównaniu do cen kompletnych gier (w moim przykładzie gry z całym światem) , które masz na własność.
Pozdrawiam :)
Tyle, że to nie jest kompletna gra, w którą pograsz miesiąc i rzucisz do kąta, bo już przeszedłeś albo się znudziła. Ja widzę sztab ludzi, którzy ciągle nad nią pracują i oni też za coś muszą żyć. Tak wiem, że firma zarabia kupę hajsu itp itd, ale mimo wszystko ja się dobrze czuję ze sobą, że kupuję coś, co inna osoba stworzyła. No i co z tego, że zdobędzie coś z marszu? To wcale nie oznacza, że ktoś będzie ode mnie lepszy, bo ta gra wymaga czegoś, czego się nie da kupić ;) Z fajek i alkoholu jakoś trudno o wspomnienia, w porównaniu do zapłacenia komuś za jego pracę.
 

Illu

Wędrowiec
Nie pisałem o fajkach i alko.
Rozumiem, że Twórcy też chcą zarobić, ale jak napisał:
Musimy pamiętać, że IG to niemiecka firma, a tak to już bywa, że gry, które zawierają mikropłatnosci dostosowują pułap cenowy do macierzystego rynku, stąd poniekąd, absurdalne dla nas ceny. Poza tym pieniążki z takich eventów, mają także za zadanie zasilić dalszy, długofalowy rozwój gry. Dlatego, też porównywanie dajmy na to Forza Horizon 5 do oferty Ewolucyjnych+artefakty mija się z celem (mimo, że dla mnie wybór jest oczywisty:)). Poza tym, jak już ktoś wspomniał przedmioty są warte tyle ile ktoś za nie zapłaci.
Mnie nie martwią ceny (nie mam zamiaru wydawać złotoweczki), martwi mnie strasznie uboga i nieciekawa oferta. Wczorajsze promki się kończą, mam nadzieję, że IG nas zaskoczy, bo jak na razie jestem delikatnie rozczarowany:confused:
//
Ja tylko wyraziłem swoją opinię, nie mam zamiaru nikogo zmuszać, ani odciągać od kupowania czegokolwiek.
I sorki, coś pochrzaniłem z odpowiedziami i cytatami. :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Gdzie? Nie można kupić za diamenty, ani jak schematy są ani nawet jak ich brak.
Wszystko się da kupić za diamenty. Magiczną rezydkę i warsztat na apce rozbudujesz za diamenty jak nie masz schematu, tak samo za diamenty kupujesz renowacje w AM, artefakty jak nie masz schematów.
 

dkf385

Zwiadowca
Już to sprawdzałam kiedyś, jeśli nie ma schematów to nie można rozbudować. Jest jedynie możliwość kupienia całego budynku.
 
Do góry