• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

blokada AW

Nusion

Paladyn
Na przeglądarce faktycznie słabo to idzie jeśli wchodzimy w cuda "nowym" sposobem, czyli wchodząc w czyjś cud z listy bractwa, z czatu lub z ikonki cudów w czyimś mieście. Można tak spokojnie wrzucić kilka paczuszek. Ale jeśli chcemy wrzucić kilkadziesiąt PW paczuszkami po 3PW no to już jest problem.
Ja pomijam ten problem tak, że wchodzę do miasta delikwenta i w jego cud "starym sposobem" (czyli klikam w cud w mieście) i wtedy wrzucanie idzie o niebo szybciej.
To jest oczywiście rozwiązanie bardzo "tymczasowe". Nie po to została dodana możliwość "łatwiejszego" czy tam "szybszego" wrzucania PW, żeby było wolniej i trudniej...

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Ja pomijam ten problem tak, że wchodzę do miasta delikwenta i w jego cud "starym sposobem" (czyli klikam w cud w mieście) i wtedy wrzucanie idzie o niebo szybciej.
U mnie nie widać różnicy po wejściu do miasta, przynajmniej takiej, którą bym widział "gołym okiem". Może jakby mierzyć stoperem setne sekundy, ale to chyba nie o to chodzi. Jest zauważalna, irytująca zwłoka na przeglądarce, co szczególnie rzuca się w oczy, jak się zobaczy, jak to śmiga na apce.

chris07070707

Ambasador
U mnie nie widać różnicy po wejściu do miasta
To troche dziwne, u mnie na przegladarce po wejsciu do czyjegos miasta nie ma zadnych opoznien przy wrzucaniu w cuda, wszystko idzie dokladnie tak samo szybko, jak przy wrzucaniu we wlasne. Natomiast przy wrzucaniu przez nowa funkcje wszystko zalezy od paczek, ktorych uzywam. Dwie-trzy paczki z PW to jeszcze nie problem, choc opoznienie wynosi juz kilka sekund, natomiast wrzucanie wiekszej ilosci mniejszych paczek lub PW z paska to wrecz tragedia, tu trzeba czekac czasem nawet pol minuty (nie przesadzam).

tajniakos

Łucznik
Ostatnio chciałem pozbyć się pojedynczych PW z inwentarza ale szybko się z tego wycofałem bo wrzucenie w ten sposób np 100 PW w cud sąsiada trwało by wieki. Nie jest przesadą tak jak napisał @chris07070707 bo i u mnie często to trwa około pół minuty. Momentami się zastanawiałem czy mi się gra nie zacięła. Niestety reakcja gry przypomina mi te nieszczęsne turniejowe mieczyki, których przez długi czas nie mogliśmy się pozbyć.
Z lekka zaczyna i to być irytujące.