• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone blokowania pomocy sąsiedzkiej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1016
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1016

Guest
Możliwość blokowania pomocy sąsiedzkiej na konkretnym budynku. Przykładowo na ratuszu - obecnie po wczytaniu miasta zawsze widok skierowany jest na ratusz i mimo opisu miasta na co chce dostawać pomoc i tak 50% pomocy trafia na ratusz - wiem że obsługa gry nie odpowiada za to kto na jaki budynek udziela pomocy ale by było bardzo fajnie gdyby powstał czar blokady pomocy sąsiedzkiej na konkretny budynek lub czar który każdą pomoc sąsiedzką przekierowuje na dany rodzaj budynków, np. na budynki kultury. pozdrawiam i liczę na gorąca dyskusję w związku z powstałym tematem.
 

DeletedUser110

Guest
Taki pomysł kiedyś zgłosiłem, ale w Archiwum go nie znalazłem, pewnie został skasowany zupełnie. Albo źle szukałem. Z tym, że mój był akurat podyktowany tym, że mimo opisu "1. Robol 2. Ratusz" różne dziwne typki mi klikały w budynki kultury, co mi nic nie dawało (i nie daje nadal).
Wymyśliłem flagę nakierowującą - czyli po umieszczeniu flagi na budynku, odwiedzający ma wycentrowany na nim widok (ja osobiście miałem na myśli robola). I flagę uniemożliwiającą klikanie (w widoku mojego miasta u odwiedzających powodowałaby niewyświetlenie się 'rączki' nad budynkiem) - przy czym myślałem o budynkach kulturowych. Ale zasada ogólnie ta sama ;)
Jeśli ten pomysł nie został ostatecznie odrzucony to popieram. Co prawda w zupełnie odwrotnym kierunku niż Pomysłodawca, ale zasada ta sama :D
 

DeletedUser580

Guest
Czy naprawdę chcemy być jeszcze bardziej ubezwłasnowolnieni?
Nie dość, że mamy tylko jedną, jedyną słuszną drogę w grze, to jeszcze chcecie zabrać takie drobne przyjemności jak kliknięcie kultury komuś kto chce ratusz? ;) No weźcie... ;)
 

Falantir

Ex-Team
Też mam swoja wizję, choć mi nie przeszkadza gdzie kto klika. Przypuśćmy że gdzieś w opcjach byłby priorytet rozdawania kliknięć na 3 opcje: Kwaterę, Ratusz i budynki kulturowe. Kolejność w jakiej najpierw by się ustawiło te 3 opcje byłby kolejkowania - jeżeli najpierw gracz wybrał budynki kulturowe to po skończeniu się ich w mieście (zostały wyklinane przez graczy) system przechodziłby do kolejnego punktu.
 

DeletedUser917

Guest
chetnie skorzystalabym z mozliwosci blokady bud.kulturowych o malej wartosci (budowanych z uwagi na dodatkowa populacje), niestety mamy populacje osob nie czytajacych opisow i rozdajacych motywki gdzie sie trafi... ;(
 

DeletedUser1088

Guest
a może prościej;)
żadnych jedynek, dwójek zmuszań, priorytetów itp.
Każdy budynek mający możliwość motywacji powinien mieć ikonkę (motywuj/nie motywuj)
wtedy problem rozwiązałby się samemu.
osoby, które nie chcą motywacji np. kodeks (dezaktywują funkcję) i budynek świeci się jakby ktoś już go zmotywował;)

oczywiście, nie wierzę aby coś takiego się udało zrobić. informatycy powiedzą po prostu: "pane to se ne da"
 

DeletedUser1016

Guest
Czy naprawdę chcemy być jeszcze bardziej ubezwłasnowolnieni?
Nie dość, że mamy tylko jedną, jedyną słuszną drogę w grze, to jeszcze chcecie zabrać takie drobne przyjemności jak kliknięcie kultury komuś kto chce ratusz? ;) No weźcie... ;)
ag123 czytaj ze zrozumieniem ja pisze o czarze który możesz wyprodukować bądź nie nikt ci nie krze takiego czaru używać i jeśli ktoś chce by klikano mu w ratusz to będzie taka możliwość o ile twórcy gry w ogóle zechcą wyprodukować czar tego typu a powinni coś robić w kierunku rozwoju akademii magi
 

Hassano

Łucznik
Ja bym wogóle zrezygnował z wybierania budynków przez osoby motywujące. Według mnie powinno wystarczyć samo kliknięcie na łapki gdy wejdzie sie w miasto innej osoby i tyle. A ta osoba w opcjach powinna mieć już ustawiona na co idzie ta premka BEZ WYBORU PREMIUJĄCEGO. I cały problem by sie rozwiązał, nie dość że premiowanie było by dużo szybsze to w dodatku premki były by dawane tam gdzie sobie tego życzymy a nie byle gdzie.
 
Do góry