• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Bogini Życzeń

Vorian Atryda

Wędrowiec
Po zrobionym evencie nie mam możliwości odebrania Bogini Życzeń, w poprzednim evencie miałem to samo, wtedy ikonka do odbioru pokazała się dopiero po północy
 

Załączniki

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    72,4 KB · Wyświetlenia: 11

Charlene

Szef kuchni
Mi się wydawało, że ta Bogini sama wskakuje do inwenatarza, po zrobieniu ostatniego zadania.
 

Klops

Rozbójnik
Mi się wydawało, że ta Bogini sama wskakuje do inwenatarza, po zrobieniu ostatniego zadania.

Jak nie odbierzesz "ręcznie" to po zakończonym evencie nagrody wskakują same, zarówno z zadań jak i z postępu w evencie.

Po zrobionym evencie nie mam możliwości odebrania Bogini Życzeń, w poprzednim evencie miałem to samo, wtedy ikonka do odbioru pokazała się dopiero po północy

mi się często zdarza, z reguły po przelogowaniu pojawia się z powrotem. Raz się zdarzyło że po paru h wróciło okno z zadaniami i możliwością odbioru bogini
 

Vorian Atryda

Wędrowiec
Mi się wydawało, że ta Bogini sama wskakuje do inwenatarza, po zrobieniu ostatniego zadania.
Sama nie wskakuje, po zrobieniu ostatniego zadania powinna pojawić się ikonka do odbioru Bogini Życzeń, u mnie się nie pojawiła, przelogowanie i wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie daje, na urządzeniu mobilnym też nie ma
 

Charlene

Szef kuchni
Sama nie wskakuje, po zrobieniu ostatniego zadania powinna pojawić się ikonka do odbioru Bogini Życzeń, u mnie się nie pojawiła, przelogowanie i wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie daje, na urządzeniu mobilnym też nie ma
Chyba wiem co się u mnie dzieje w grze ;) nigdy nie odbierałam Bogini, bo to dla mnie żadna nagroda a jednak mam je w inwentarzu, tak jak pisał Klops.
 

Vorian Atryda

Wędrowiec
Chyba wiem co się u mnie dzieje w grze ;) nigdy nie odbierałam Bogini, bo to dla mnie żadna nagroda a jednak mam je w inwentarzu, tak jak pisał Klops.
Nie chcesz nie odbieraj, Twoja wola, ja tam odbieram, nazbiera się więcej to wystawiam w ciągu 30 dni zawsze to kilkaset diasów wpadnie, ale teraz mnie tego pozbawili :confused:, do końca eventu jeszcze chwila została może pokaże się ikonka, a może na koniec wpadnie bez ikonki, zobaczymy
 

Klops

Rozbójnik
...ale teraz mnie tego pozbawili :confused:, do końca eventu jeszcze chwila została może pokaże się ikonka, a może na koniec wpadnie bez ikonki, zobaczymy

Vorian, piszesz jakby ktoś Cię umyślnie pozbawił nagrody, wydaje mi się, że to najzwyklejszy bug jest, napisz do suportu może coś poradzą, z doświadczenia wiem, że służą pomocą w problemowych sytuacjach.
..ja tam odbieram, nazbiera się więcej to wystawiam w ciągu 30 dni zawsze to kilkaset diasów wpadnie..

a z tym to się zgadzam w 100%, również wystawiam dżiny i boginie w dużych ilościach (tak jak studnie życzeń, za starych dobrych czasów). Nie wiem czy to złudzenie, ale wtedy o wile więcej diaxów wpada.
 
Do góry