• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Bonus czasowy cudu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser86
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser86

Guest
Witam
Wydaje mi się że mamy bug mianowicie:
Czas motywacji budynku kulturowego trwa 8h, mając cud kryształowa latarnia morska na 5lvl dostajemy dodatkowo 46% co daje nam około 11h 30min. I teraz tak, kończy się podstawowy czas 8h premii i zostaje tylko bonusowy czyli coś około 3h 30min, w tym czasie znajomi odwiedzający cię już mogą rzucić kolejną motywację na ten budynek więc cały nasz bonus idzie...
Zaobserwowałem to ze znajomym dwukrotnie jednak proszę by ktoś to jeszcze sprawdził dla potwierdzenia.
 

Lamiiaa

Zwiadowca
Potwierdzam... oto co dziś zaobserwowałam: mam jeden ogród harmonii, więc błędu nie ma:
bonus +60% czyli to jest łączny czas trwania motywacji: 12 godzin 48 minut
a dziś czas między motywacją mojego ogrodu to 9.53 minuty
v5x3wm.jpg

i jeżeli to ma znaczenie :)
Swiat A, przeglądarka Chrome :)
 
Ostatnia edycja:

Lamiiaa

Zwiadowca
i ciąg dalszy na dowód istnienia błędu...
jeżeli wczoraj o 16.30 Ogród był odrestaurowany to następna jego motywacja powinna być możliwa za 12.48 minut, czyli ok 05.20 dziś - a tu motywacja już o 03.30 - czyli bonus z Latarni nie działa

2vm7k34.jpg
 

DeletedUser826

Guest
Czy istnienie tego błędu zostało zapomniane, czy jest on taki trudny do naprawy? jeśli to drugie, to może niech zostanie zmieniony ten bonus na jakiś inny, łatwiejszy do zaprogramowania, bo irytujące już jest to, gdy czekam aż jedna osoba kliknie mi zadowolenie by zwiększył mi się poziom kultury a tu klops. zostaje kliknięte coś, co jeszcze nie powinno być możliwe do kliknięcia i żadnego pożytku z tej pomocy nie mam.
 

DeletedUser626

Guest
Powinno być już naprawione, nie udało mi się tego powtórzyć po ostatniej aktualizacji. Proszę o nowy temat jeśli kiedyś się powtórzy.
 
Do góry