• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bracteo - Rangi

  • Rozpoczynający wątek Drab
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moja propozycja jest taka a by zmienić rangi na..
Ranga TOWARZYSZ jakoś mi się żle kojarzy :) Jest to gra budowy i zajmowanie terytoriów..

Prpopzycja:

Piechur
Budowniczy
Technolog
Inżynier
Młodszy Dowódca
Starszy Dowódca
Zastępca
Wódz

inne rangi mile widziane.
Chcę, to poddać pod dyskusję..

Z poważaniem
Drab
 

DeletedUser14

Guest
Mało rang jest :(

Najlepiej by po prostu dać możliwość tworzenia własnych rang, przydzielania im pewnych udogodnień i już ^^
 

DeletedUser13

Guest
Towarzysz... Jak w ruskim wojsku :)
Ogólnie z ang. 'member' to 'członek', lepiej Ci się kojarzy...? ;)

Tworzenie własnych rang? Tylko na podstawie interfejsu przydzielania praw takowym.
 

DeletedUser79

Guest
Zmienić aktualne nazwy można, chociaż aktualne osbiście mi pasują i nie widzę potrzeby, aby je zmieniać.
Natomiast nowe rangi - po co? 4 podstawowe według mnie wystarczą, bo jeśli nawet, to jakie miałyby funkcje?
 

DeletedUser

Guest
@Shchoopac Z angielskiego tłumaczenie było "Fellow" od "Fellowship". Jak byś to inaczej przetłumaczył?
 

DeletedUser13

Guest
Fellowship - Bractwo...
Fellow - 'Brat'? Kolega? Członek?

(Ja nie mam problemu z określeniem "towarzysz" :))
 

DeletedUser

Guest
Fellowship to bardziej drużyna, kompania - czemu więc nie Kompan, Kumpel? :D
 

DeletedUser

Guest
Zamieszania wokół towarzysza nie rozumiem.
Kompan = companion, chociaż w luźnym tłumaczeniu słowa "fellow" jak najbardziej może być.

Kolega brzmi zbyt trywialnie, więc towarzysz to najlepsze tłumaczenie, sam bym to w ten sposób przetłumaczył, a studiuję anglistykę, więc coś tam wiem.

A ogólnie to jak ktoś wcześniej wspominał, własne rangi + nadawanie uprawnień do rang najlepszą opcją. We wszystkich poprzednich grach od inno tak było i nikt na to nie narzekał. Jeśli coś działa dobrze, to nie powinno się tego zmieniać.
 

DeletedUser

Guest
Stupendous... Ogólnie bym się zgodził, gdyby nie to, że Towarzysz w naszym kraju ma negatywny wydźwięk :) O ile w większości krajów jest jako tako neutralne, tak w państwach postkomunistycznych Towarzysz dla młodszych jedynie jest neutralny. Starsi z tego słowa kpią i sam widząc je miałem pierwsze skojarzenia z "Towarzyszu sekretarzu" ;)
 

DeletedUser234

Guest
Jak dla mnie nazwy tych rang w ogóle nie mają sensu. Towarzysz przy ambasadorze, a nad nimi magowie? Logiczniej by było przy jakichś adeptach, wysłannikach nauki/czegokolwiek, magach i arcymagach, a nie mieszać kilka funkcji ze sobą nie związanych tematycznie.
 

DeletedUser192

Guest
strata czasu, ostatnią rzeczą jaką devsi powinnni się zajmować są jakieś badziewne rangi które absolutnie nic nie wnoszą.
 

DeletedUser79

Guest
Wprowadzać takie drobne wzmianki nie jest problemem, a rozwiązań odnośnie tego jak widać jest mnóstwo, jednak jest wiele innych rzeczy, które WYMAGAJĄ poprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry