• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

bractwo

Kotkatrzpiotka69

Wędrowiec
Witam, jestem nowym graczem i nie wiem dlaczego ale nie mogę dołączyć do bractwa, na chwilę pokazała mi się opcja ale teraz zniknęło i nie mogę ani żadnego wyszukać bractwa ani przyjąć zaproszenia... o co chodzi ? czy dołączanie do bractwa jest możliwe dopiero od jakiegoś poziomu ???
poniżej widok mojego miasta i w lewym górnym rogu widać jak wygląda "mój problem"
Będę wdzięczna za wyjaśnienie o co tu chodzi
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    421,3 KB · Wyświetlenia: 37

Jemsik

Zwiadowca
Dziwne, na apce nie ma takiego badania nie zobaczę dziś na kompie. Ale może wyczyść pliki tymczasowe w apce lub na kompie. Do bractw powinnien być dostęp od początku. :)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
A co to za dziwactwo? Przecież do bractwa zawsze było można dołączyć od samiutkiego początku.
Takie coś rozmijałoby się z założeniem że bratwa mają stanowić wsparcie dla Wszystkich graczy a zwłaszcza dla tych na początku ich drogi w Elvenarze.
PS. Sprawdziłam na aplikacji można normalnie od początku dołączyć do bractwa, a w drzewku nie ma takiego badania.
Mam świeżą wersję gry pobraną.

Więc może to błąd gry. Albo jakieś testy pomysłów IG się wymknęły.
Jeśli tak, to pomysł bardzo , ale to bardzo marny.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
@Tajniakos by nie napisał czegoś takiego bez powodu być może od niedawna dla nowych graczy jest taka opcja a my jej po prostu nie mamy ponieważ już przeszliśmy ten rozdział.
@jarq mógłbyś rzucić na to więcej światła lub coś się dowiedzieć ponieważ to bardzo ciekawe ???
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@xEasyRiderx kiedy piszę że sprawdziłam, ( na aplikacji) mam na myśli sprawdziłam jak to wygląda gdy zakładasz miasto od 0. Nie ma tam takiej technologii a opcja dołączenia do bractwa jest cały czas aktywna.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
No cóż, w takim razie drzewka rozwoju na aplikacji i przeglądarce się różnią.
Mam świeżutki zrzut ekranu z aplikacji i nie ma tam tego badania.
Bardzo ciekawe.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Nówka sztuka nie śmiganka :) na s2
Choć intryguje mnie że gdy weszłam w wyszukiwanie bractwa wyświetliły się tylko 4 a nie kilkanaście jak zazwyczaj.
Założyłam swoje bractwo żeby głowy nikomu nie zawracać.
Istnieje też opcja, że zmiana w drzewku pojawia się po pełnej rejestracji konta e- mailem, nie chce mi się tego robić.
Jednak w takim przypadku było by to kompletnie nie uczciwe zagranie w stosunku do nowych graczy, jeśli ktoś dołączy gdzieś przed pełną rejestracją jest w bractwi, a chwilę później już nie ma takiej opcji.
Coś tu jest bardzo nie tak.
//
Chyba też przegapiłam informację w aktualizacjach o wprowadzeniu tej zmiany , może okulary potrzebuję bo nic tam nie widzę.
Sorki za post pod postem.

połączono(po takim czasie znika już opcja "Edytuj")//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry