• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak ładowania Mapy Świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser238
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser238

Guest
Witam serdecznie,
od przedwczoraj tj. 26.07 nie chce mi się załadować Mapa Świata z prowincjami na przeglądarce Google.
Na Operze i Explorerze ładuje się normalnie.
Pozdrawiam Marqs
 

DeletedUser238

Guest
Hm, to oczywiście dawno już zrobiłem i ... nic, ale nie poddaję się :)
 

DeletedUser238

Guest
Tak oczywiście,
Brak ładowania, jak patrzę teraz, zgrało się wraz z nadejściem patcha o bractwie. Sprawdzę jeszcze na innych kompach i dam jutro znać.
Dziękuje za zainteresowanie tą drzazgą :)
 

DeletedUser13

Guest
Z reguły to ciasteczka... Gracze często je mylą z historią przeglądarki, a wyczyszczenie ich rozwiązuje 99% problemów z mapą:)
 

DeletedUser

Guest
Problem jest o tyle ciekawy, że oprócz ciasteczek zwykłych są jeszcze flashowe, sesja serwera, zapis po stronie serwera, local storage, session storage, indexed db (trzech ostatnich akurat gra na bank nie używa - sprawdzałem :D )
 

DeletedUser13

Guest
Ogólnie dobrym rozwiązaniem jest powszechnie znany (i lubiany) CCleaner. Używany raz na tydzień eliminuje takie problemy w przyszłości ;)
 

DeletedUser238

Guest
CCleaner nie pomógł w ładowaniu strony ale faktycznie to bardzo przydatny programik - zainstalowałem. Prawdopodobna przyczyna to przeskalowany widok w google na 95%. Zmieniłem na 100% i problem się rozwiązał. Dziękuję za pomoc temat zamykam :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry