• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Brak etykiety eventowej Wzrost Eldrasilów

jakub357

Łucznik
Event wystartował, zadania są, a etykiety nie ma. Teraz pytanie, czy na pewno jest to błąd, czy takie jest zamierzenie eventu - bez nagród głównych?
Po ostatnich przygodach z Inno wiem, że są w stanie spartolić wszystko, co tylko da się spartolić.
Jeśli jest to błąd, to proszę o naprawienie go, tj przywrócenia etykiety eventowej, a także przesunięcie czasu możliwości kupna skrzynek z daną nagrodą dzienną, o utracony czas. Ponieważ w tym momencie chciałbym kupić, a nie mam takiej możliwości.
Jest to najwyraźniej błąd ze strony IG, a więc proszę o jego naprawę, przeprosiny za stres od osób odpowiedzialnych, a także zadośćuczynienie - przesunięcie harmonogramu.
Jak wszystko jest robione po macoszemu, to niech przynajmniej naprawią z klasą.

PS: Tfórcy, programiści i pracownicy IG zajmują się działaniem eventu i stroną techniczną. To nie oni stworzyli te przepiękne grafiki i budynki, tylko wynajęci artyści. Mieli wszystko podane na tacy, wystarczyło po prostu to wszystko skleić i puścić event bez błędów. Żenada.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
U mnie zniknęła na chwilę, u jednej z osoby z bractwa w ogóle się nie pojawiła, ale odświeżenie strony pomogło w obu przypadkach. Korzystam z Chrome.
 

jakub357

Łucznik
Co najśmieszniejsze, etykiety ewentowej czasem nie ma, ale etykieta od promocji na Orzechy Laskowe wisi w prawym górnym rogu cały czas. Wspierać fundusz firmy iG. zawsze można - to się nigdy nie psuje.
 

DeletedUser1842

Guest
U mnie od początku brak etykiety, ale jak u jakub357 etykieta promocyjna do kupna orzechów, a i owszem :p. Jakaś paranoja :p
I jak Lisha napisała po parokrotnym odświeżeniu pojawiła się nareszcie etykieta z nagrodami :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
ja już mam chyba 3 promocje :D kumulacja. No tego to jeszcze nie było

ig ma tyle troski by nas biednych graczy uszczęśliwić że w podziękowaniu ulżę im w cierpieniu i przynajmniej o moje PL nie bedą musieli się martwic. A ogłoszenia? Przeżyję. To tylko 24h. O takiego coś kupię
 
Do góry