• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Cena diamentów

SlodkiElf

Wędrowiec
Myślałem o kupieniu diamentów za gotówkę i wymianie ich na niebiańska esencję z eventu, tyle że stwierdziłem że w moim przypadku się to nie opłaca.
Ale co ciekawe. Za tą samą kwotę w przeglądarce można kupić więcej diamentów niż na apce. Zawsze tak było?
 

DeletedUser3033

Guest
tak :)
wszędzie gdzie kasa liczy się ilość pośredników ;)
 

Koval92

Kapłan
Jedyne co się opłaca to kupować diaxy na promocji +100% na przeglądarce i z tym też trzeba się zastanowić, bo gra nie idzie w zbyt dobrym kierunku i nie wiadomo, czy pieniądze się nie zmarnują w dłuższym okresie. Ceny są dostosowane do zachodniego gracza.
 

DeletedUser2262

Guest
Myślałem o kupieniu diamentów za gotówkę i wymianie ich na niebiańska esencję z eventu, tyle że stwierdziłem że w moim przypadku się to nie opłaca.
Ale co ciekawe. Za tą samą kwotę w przeglądarce można kupić więcej diamentów niż na apce. Zawsze tak było?
Do tej pory były tylko 2 eventy, w których opłacalnym (wg mojej prywatnej opinii) było wydać diamenty na walutę eventową, mianowicie:

EWOLUCJA FENIKSA 2019 - z możliwością zdobycia Feniksa Ognia
JESIENNE ZODIAKI 2019 - z możliwością zdobycia Niedźwiedzia Brunatnego

W pozostałych wydarzeniach nie wydałbym nawet diamencika na walutę eventową.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Do tej pory były tylko 2 eventy, w których opłacalnym (wg mojej prywatnej opinii) było wydać diamenty na walutę eventową, mianowicie:

EWOLUCJA FENIKSA 2019 - z możliwością zdobycia Feniksa Ognia
JESIENNE ZODIAKI 2019 - z możliwością zdobycia Niedźwiedzia Brunatnego

W pozostałych wydarzeniach nie wydałbym nawet diamencika na walutę eventową.
W obecnym evencie też można "zdobyć" i wyewoluować Feniksa Ognia - pośrednio oczywiście.
 
Do góry