• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Chat

  • Rozpoczynający wątek Rangar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam

Od wczoraj mam problem z chatem. Cały czas wyświetla się komunikat "Ładowanie historii".
Wyczyściłem ciasteczka i nadal nic. Prosze o pomoc

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witam

Problem jest nam znany już, dziękujemy za informację, nie jest to jedyny przypadek.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 

DeletedUser9

Guest
A z ciekawosci, czy mozna juz poznac przyczynę lub jak z tym walczyć?
 

DeletedUser13

Guest
Ja się z tym błędem nie spotkałem. Czy to dotyczy tylko niektórych?
 

DeletedUser9

Guest
Chyba tak, bo jednym dziala innym nie. Ciekawe tylko czemu tak jest.
 

DeletedUser13

Guest
Dobrze by było opisać problem (przeglądarkę, wersję etc).
 

DeletedUser

Guest
Na różnych przeglądarkach, widziałam Głównie zgłoszenia Mozilli. Dotyczy to również innych wersji językowych
 

DeletedUser9

Guest
Hmm no to dziwne. Ja uzywam najnowszej mozilli i chroma, nigdzie nie mam problemow.
 

DeletedUser

Guest
Ja też, ale to nie jest wina przeglądarki na 100%, logując sie na jedno konto nie ma błędu na drugim jest, z tego samego komputera, przegladarki itd.
 

DeletedUser9

Guest
Czekaj, na jednym koncie jest a na drugim nie ma, tzn jesli logujesz sie kontem A nastepnie kontem B to konto B ma problem w tym momencie caly czas, czy w jakies zaleznosci np konto ktore jako 1 sie zaloguje?
 

DeletedUser13

Guest
Nieee... Ja gram na Chrome, moja żona na explorerze. Ani ja ani ona nie mamy takich problemów.

Edit: Na FF nie widzę również.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To raczej nie problem przeglądarki skoro wszystko działało i nagle bum nic.
 

DeletedUser13

Guest
Ale raczej też nie gry, skoro nie każdego dotknął...
 

DeletedUser14

Guest
Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz... :p

To nie wina przeglądarki, bo u jednych działa, u innych nie. Gry tak samo. To co powoduje :eek: :eek: :eek: Wtyczki? Dodatki?
 
Do góry