• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Chowanie graczy

Czy chcesz takiej opcji?

  • Jasne

    Głosy: 8 88,9%
  • Nie, chcę dalej być otoczony ''trupami''

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9

skrybik

Rozbójnik
Miałoby to polegać na tym, że graczy nieaktywnych przez załóżmy 2 miesiące, oddawani by do archiwum, tzn. usuwano z mapy, a w ich miejsce przenoszono by graczy z identycznymi bonusami, ale aktywnych, ew. nowych. Opcja ta znacznie poprawiłby współpracę między graczami, a może nawet przyciągnęłaby nowych potencjalnych klientów do Inno.

A co z tym workiem? Jeżeli gracz z archiwum zalogowałby się, byłby znowu umieszczany gdzieś na mapie, dostałby drugą szansę.
 

Charlene

Szef kuchni
Już jest opcja w ustawieniach przenosin do lepszej lokalizacji. To, że mamy trupy jest moim zdaniem winą Twórców, że się nie zajmują tym tematem i bardziej ,,zmuszają” graczy do przynależności do bractwa, niż poleganiu na sąsiadach. Takie jest założenie gry, że w grupie osiąga się więcej jak w pojedynkę.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Ta opcja przenosin do lepszej lokalizacji to jest bardzo bardzo bardzoooo słaba. I niestety twórcom się nie chce z tym nic zrobić i na pewno na tym tracą, bo miałem już dwóch znajomych którzy zaczęli grać i zrezygnowali bo wokół same trupy, nikt ofert nie zdejmował i mówili "że gra bez sensu".
Gdyby usunąć wszystkich nieaktywnych graczy powyżej miesiąca, a resztę scalić razem, byłoby o wiele wiele lepiej i przyjemniej - ale póki co to tylko marzenia.
 

Charlene

Szef kuchni
Ta opcja przenosin do lepszej lokalizacji to jest bardzo bardzo bardzoooo słaba. I niestety twórcom się nie chce z tym nic zrobić i na pewno na tym tracą, bo miałem już dwóch znajomych którzy zaczęli grać i zrezygnowali bo wokół same trupy, nikt ofert nie zdejmował i mówili "że gra bez sensu".
Gdyby usunąć wszystkich nieaktywnych graczy powyżej miesiąca, a resztę scalić razem, byłoby o wiele wiele lepiej i przyjemniej - ale póki co to tylko marzenia.
Od ściągania ofert jest bractwo, jeśli nikt nie pomaga to wypadałoby je zmienić. Nawet jak już patrzymy na sąsiadów, to ktoś musi Cię odkryć na tej mapie, żeby nie płacić prowizji a wiadomo, że mało kto ściąga niekorzystne oferty.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Od ściągania ofert jest bractwo, jeśli nikt nie pomaga to wypadałoby je zmienić. Nawet jak już patrzymy na sąsiadów, to ktoś musi Cię odkryć na tej mapie, żeby nie płacić prowizji a wiadomo, że mało kto ściąga niekorzystne oferty.
Trochę racji masz, tym niemniej wolałabym być otoczona aktywnymi sąsiadami a nie kontami które tkwią na mapie dla ozdoby. Zawsze to milej choćby 4 razy w tygodniu piąteczkę przybić i u kupca trochę ruchu by było;)
 

skrybik

Rozbójnik
Trochę racji masz, tym niemniej wolałabym być otoczona aktywnymi sąsiadami a nie kontami które tkwią na mapie dla ozdoby. Zawsze to milej choćby 4 razy w tygodniu piąteczkę przybić i u kupca trochę ruchu by było;)
Mam koło siebie kilku aktywnych graczy, handel czasami kwitnie, czasami nie. Za to większość sąsiadów to po prostu martwe konta, któe porzucono po wybudowaniu kilku rezydek i warsztatów.
 

Charlene

Szef kuchni
Trochę racji masz, tym niemniej wolałabym być otoczona aktywnymi sąsiadami a nie kontami które tkwią na mapie dla ozdoby. Zawsze to milej choćby 4 razy w tygodniu piąteczkę przybić i u kupca trochę ruchu by było;)
Ja też bym chciała, bo niestety mam teraz z 4-5 graczy aktywnych surowcowo(których odkryłam ze 2 tygodnie temu) i całą masę studni od początku gry, ale wiem, że INNO tego nie zmieni. Tak po prostu jest i trzeba szukać jakiegoś innego rozwiązania. Poza tym szybciej oferta pójdzie w bractwie niż u sąsiada.
 
Do góry