• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Chwasty

Co sądzisz o wprowadzonej zmianie

  • Wspaniały pomysł. Brawa i oklaski uznania pomyslodawcy

    Głosy: 3 6,8%
  • Nietrafiony pomysł. Poprzednia wersja była zdecydowanie lepsza

    Głosy: 26 59,1%
  • Pomysł kierunek, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia - niezbędna jest korekta grafiki

    Głosy: 5 11,4%
  • Chwasty wyglądają okropnie, ale mi nie przeszkadzaja

    Głosy: 6 13,6%
  • Nie mam zdania / nie obchodzi mnie to

    Głosy: 4 9,1%

  • W sumie głosujących
    44

kikimora

Rozbójnik
Aby ułatwić @jarq pracę nad raportem jest pytanie:
Co sądzisz o chwastach z ostatniej aktualizacji?

Celowo pomijam w ankiecie opcje, że Ig ma na czym pracować, żeby ich takimi duperelami absorbować, żeby nikogo zbytnio ta opcja nie kusiła :p
 

kikimora

Rozbójnik
Z ankieta jednak wszystko jest ok ;) Szkoda że te głosy poparcia dla tych chaszczorów są bezimienne, ale prośby o argumentację to pewnie wołanie po próżnicy .... A szkoda....
Mimo wszystko miejmy nadzieje w pozytywne zakończenie ;)

A przy okazji słowa uznania za szczery głos że ktoś ma w głębokim poważaniu czy te chwasty są, czy ich nie ma. Naprawdę szacun. Szkoda, że bezimieny

I dziękuję wszystkim za zabranie głosu
 

Klops

Rozbójnik
A ja się lekko wyłamałem w ankiecie, pomysł niezły kojarzy mi się z grą w którą grałem dawno temu na PS1 - Harvest Moon (więc w sumie nie jestem pewny, czy pasuje mi pomysł, czy wspomnienie ze wspomnianego tytułu;)). Niezagospodarowany teren był tam totalnym buszem, aby zrobić z niego użytek, należało to najpierw wyczyścić. Tutaj jednak IG mogło się bardziej wysilić, bo grafika chwastów jest strasznie słaba i wg mnie nie do końca pasuje do scenerii Elvenaru
 
Ostatnia edycja:

skrybik

Rozbójnik
Szkoda że te głosy poparcia dla tych chaszczorów są bezimienne, ale prośby o argumentację to pewnie wołanie po próżnicy .... A szkoda....
Osobiścia zaglosowalam za korektą grafiki, bo nie jest to do końca zły pomysł, ale nie dziwię się innym, że im się podoba lub nie. Każdy ma nieco inny gust i uzasadnienie tego wynika z naszych upodobań, a nie konkretnych korzyści ;)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Pisałem już swoją opinię w innym temacie a nawet wystosowałem list pochwalny do twórców w tej sprawie jednakżeby nie było to te chwasty nijak się nie mają do otocznia i nie chodzi tutaj o sam fakt ich bycia ale po prostu nie pasują graficznie do całości. Może na FoE to miałoby nawet racje bytu jednak tutaj mamy elvenar i starannie dopracowaną szatę graficzną czym FoE nie może się poszczycić dlatego takie przeszczepy z niby bliźniaczej ale różnej gry po prostu nie pasują dla tego świata w którym tutaj gramy.
Dlatego też zagłosowałem bez namysłu na: Nietrafiony pomysł. Poprzednia wersja była zdecydowanie lepsza
 

kikimora

Rozbójnik
O gustach się nie dyskutuje i jeżeli komuś te zielone wypierdki się podobają to wypada to uszanować. Jestem w stanie zaakceptować sama koncepcje "nieużytku", aczkolwiek nie przeszkadzała mi ta ladna zielona trawka. Mi te "pola" z obornikiem kosmitów po prostu akurat nie pasują.

Wszystkich entuzjastów "buszu" proszę o rozwagę w jednej kwestii. Bardzo często mamy eventy i "musimy" zbierać śmieci z miasta... Przypominam o płatkach śniegu w jednym z eventow - > ich kolorystyka idealnie wtapiala się w otoczenie. Czysty teren jednak ułatwia to zbieractwo. Czy te odchody ufoludkow spełnia też to zadanie pozostawiam Waszej ocenie. Z tego powodu też nie ukrywam wolę mieć czysty teren.
 

BlossomValvi

Łucznik
Ale kiki ewentowe śmieci z miasta są poza obszarem przewidzianym na zabudowę, wiec są tez automatycznie poza buszem
Choć ciekawe jak busz wyjdzie w wydaniu zimowym ;)
 
O gustach się nie dyskutuje i jeżeli komuś te zielone wypierdki się podobają to wypada to uszanować. Jestem w stanie zaakceptować sama koncepcje "nieużytku", aczkolwiek nie przeszkadzała mi ta ladna zielona trawka. Mi te "pola" z obornikiem kosmitów po prostu akurat nie pasują.
Nie mam zielonego pojecia, o czym tu w ogole dyskutujecie, pewnie tak samo jak i reszta graczy, grajacych wylacznie na przegladarce :)
Czy ktos moglby wrzucic pare screenow ? Tak czy inaczej z oczywistych wzgledow wybieram opcje "Nie obchodzi mnie to".
Tak tylko w kwestii formalnej - ta ankieta powinna sie znalezc w dziale "Dyskusja o grze", a nie 'Pomysly i propozycje". Przeczytalem ankiete kilka razy i jakos nie moge sie doszukac zadnego pomyslu, nad ktorego zgloszeniem mielibysmy glosowac :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Głównie gram na przeglądarce jednak często mi się przytrafia korzystać z apki akurat te chwasty obejmują teren wokół miasta przeznaczony na ekspansje. Wygląda to dość nieestetycznie żebym nie powiedział dosłownie kłuję w oczy. Jak będę chciał zobaczyć ile terenu mam jeszcze pod ekspansje to wystarczy kliknąć w podział miasta.
Tak @BlossomValvi eventowa waluta do zebrania jest po za obszarem zabudowanym jednak jak stwierdził @chris07070707 im mniej poplątania z pomieszaniem tym lepiej.
Mnie osobiście te chwasty nie pasują za nic. Nie wiem co przyświecało twórcom ale mają chyba ważniejsze nie pozałatwiane rzeczy w grze jak zajmowanie się plantacjom chwastów. Jak dla mnie to jest kicz.
Dodam jeszcze że każda taka zbędna grafika to obciążenie dla gry która i tak ma problemy z wydajnością.
 
Ostatnia edycja:
Do góry